Hayallerimin peşinden koşamıyorum

Efe0819

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar bugün size en sevdiğiniz yemeği sormayacağım. Benim çocukluktan beri bir hayalim var ve bunu aileme söyleyemiyorum çünkü buna izin vermeyeceklerini. Biliyorum. Ben hep bir e-sporcu olmak istiyorum ama ne zaman meslek konusu açılsa annem veya babam mühendis olacaksın doktor olacaksın diyor ama ben istemiyorum.
Ben nasıl hayallerimin peşinden koşacağım?

Selam arkadaşlar bugün size en sevdiğiniz yemeği sormayacağım. Benim çocukluktan beri bir hayalim var ve bunu aileme söyleyemiyorum çünkü buna izin vermeyeceklerini. Biliyorum. Ben hep bir e-sporcu olmak istiyorum ama ne zaman meslek konusu açılsa annem veya babam mühendis olacaksın doktor olacaksın diyor ama ben istemiyorum.
Bu bendede böyle. Sanırım kötü bir yere düşmemizden korkuyorlar.

E-Spor organizasyonu Türkiyede o kadar yaygın değil dostum. Yaygınlaşana kadar bu hayalleri biraz bırakmak gerek.

Sende mi E Sporcu olmak istiyorsun?
Evet ama bu hayalimden uzun süre önce vazgeçtim. E-Spor işleri sıkıntılı olabilir. Sponsorun olmadığı sürece nasıl tutunacaksın? Büyük bir turnuvada kazanana kadar eline ailenin parası dışında para geçmeyecek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Her sporda olduğu gibi e-sporda da çok yetenekli değilsen para kazanabilmek çok zor. E-spor daha çok yan bir hobi olarak kalsın. Belki bir gün başarılı olursun ancak derslerini ihmal etme. Daha sonra kafana göre bir bölüme girersin.

Evet ama bu hayalimden uzun süre önce vazgeçtim. E-spor işleri sıkıntılı olabilir. Sponsorun olmadığı sürece nasıl tutunacaksın? Büyük bir turnuvada kazanana kadar eline ailenin parası dışında para geçmeyecek.

Bazen kazanmak için kaybetmek gerekir.

Her sporda olduğu gibi e-sporda da çok yetenekli değilsen para kazanabilmek çok zor. E-spor daha çok yan bir hobi olarak kalsın. Belki bir gün başarılı olursun ancak derslerini ihmal etme. Daha sonra kafana göre bir bölüme girersin.

İnsanlar telefonda 2 parmak oynarken ben 5 parmak oynuyorum bu işlerde gerçekten iyi bir derecem var.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı