Hayat neden zor?

Sirain

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel İ5-3210M
8 GB Ram
GT-610M
İntel HD Graphics 4000
Meslek
Öğrenciyim boşuna bakma param yok :(
Adam akıllı PC yok. En iyi PC 3 sene sonra alacağım, o da üniversiteyi kazanırsak.
Uzaktan eğitimdeyiz, dersler kötü.
Ders çalışırız akılda kalmaz.
Kız severiz bize bakmaz.
Ne yapacağız ya? :(

Açıkçası ben böyle konular gördükçe daha çok üzülüyorum. Sebebi sizin yazdıklarınız dışında daha fazla ve daha büyük dertlerim var. Ben bile gördükçe üzülüyorsa gerçekten ciddi anlamda dertleri olanlar görünce ne yapıyor bilmiyorum. Evet dedikleriniz sinir bozucu ama bazı dertlerin yanında komik kalır. Morali yüksek tutmaya çalışmak en iyisi diye düşünüyorum.

Adam akıllı PC yok. En iyi PC 3 sene sonra alacağım, o da üniversiteyi kazanırsak.
Bu gerçekten hayatın "zor" olması mı? 🤣
Uzaktan eğitimdeyiz, dersler kötü.
Bu süreç hepimizi yıprattı zaten, işi olanlar işe gidemedi vs. Fakat hepimizin tedbir alması lazım, dışarı çıkmamamız lazım, sıkacağız dişimizi. Bir gün olsa da bir yıl olsa da.
Çünkü diğer türlü geçmeyecek bu virüs, kimsenin tedbir almadığını düşünelim virüs de bitmeyecek. Ama hâline şükret derim, evet ekonomimiz kötü, fakat en azından kötü bir bilgisayarın olduğu için yakınacak kadar iyi bir hayatın var, biraz da bu açıdan bak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bazen bazı şeyleri fazla abartıyoruz. Kız bakmaz demişsin bakmazsa bakmasın ölür müsün? Dersler kötü demişsin, kaçıncı sınıfsın bilmiyorum ama halledersin çok zor bir şey değil. PC yok demişsin, en kötü derdin bu olsun dostum ne diyeyim. Böyle küçük şeyleri kafaya takma.

Yeni konular

Geri
Yukarı