Hayata Bakış Açım Değişti

Yok dostum şöyle anlatıyim Duygusal boşlukta kaldım bunun çevreylede alakası yok yanlız hissediyorum sadece. Telefondan girdiğim için anlatamıyorum heralde kusura bakma.
Mesele o bu değil yanımda kimse olmadığını düşünmem çıkar için insanların herkesi beni başkasını kullandığimi düşünüyorum.
CS:GO'ya başlayın. Ciddiyim. CS:GO maçında tanıştığım bir çocuk neredeyse en iyi arkadaşım oluyordu. Ebeveynleri ile ilgili bir sıkıntı yaşadık. İstemediler benimle konuşmasını. O yüzden irtibatımız kesildi. [emoji45] Ama yavaş yavaş oyunu öğrenince arkadaş çevreniz olur. 3-4 maçta bir Türk'e denk gelirsiniz zaten. Arkadaş ekleyin. Samimi olun. Aman fazla güvenip de telefon numarası falan vermeyin de. Samimiden kastım o değil. Arada bir mesaj atın. Oynuyorsanız biliyorsunuzdur zaten de. Ben söyleyeyim yine de. [emoji4]

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı