Hayatımda gördüğüm en kötü eşleştirme sistemine sahip oyun: CS2

hellomister

Hectopat
Makaleler
5
Yer
İstanbul
En iğrenç, en saçma, en berbat ,en rezil, en kötü eşleştirme sistemi ödülü CS2'ye gidiyor! Tebrikler.

En düşük rankta karşıma Novalar geliyor. Nasıl bu kadar kötü yapabilirsiniz aklım almıyor. Oyun çok sıkıcı, hayatımda gördüğüm en zevksiz oyunlardan biri.

En düşük ranktan nasıl Novaları vurmasını istersin? Siz siz olun yeni falan başlıyorsanız bu oyunu oynamayın, eskiden GO'da 1-2 el eğlenmek için girerdim gayet de çekişmeli maçlar oluyordu. Bu zamana kadar çok Online oyun oynadım hiçbirinde böyle bir sistem görmedim, Valorant bu konuda bin basar CS2'ye. En azından Demirden Elmas vurmasını istemiyor da zevkli maçlar ortaya çıkıyor. İyi günler.

Bir daha da kasa dışı girmem bu oyuna.

Son düzenleyen: Moderatör:
En iğrenç, en saçma, en berbat, en rezil, en kötü eşleştirme sistemi ödülü CS2'ye gidiyor! Tebrikler.

En düşük rankta karşıma Nova'lar geliyor. Nasıl bu kadar kötü yapabilirsiniz aklım almıyor. Oyun çok sıkıcı, hayatımda gördüğüm en zevksiz oyunlardan biri.

En düşük ranktan nasıl Nova'ları vurmasını istersin? Siz siz olun yeni falan başlıyorsanız bu oyunu oynamayın, eskiden GO'da 1-2 el eğlenmek için girerdim gayet de çekişmeli maçlar oluyordu. Bu zamana kadar çok Online oyun oynadım hiçbirinde böyle bir sistem görmedim, Valorant bu konuda bin basar CS2'ye. En azından demirden elmas vurmasını istemiyor da zevkli maçlar ortaya çıkıyor. İyi günler.

Bir daha da kasa dışı girmem bu oyuna.

Hayatın demode sıkıcılığını oyunlara yansıtmayın CS 2 CS:GO'dan çok daha eğlenceli bir oyun eşlştirme sistemi kesinlikle kötü değil eğer ping kısıtlamasını çok aşağıya çekmişseniz normal veya yanınızda giren arkadışınızın rankı fazlaysa normal daha önce böyle bir şeye denk gelmedim.

CS 2 hoşuma gitmedi benim açıkçası pek CS 2 ayrı bir oyun olarak çıksaydı CS:GO oynamaya devam ederdim ama CS2 oynamıyorum şu an oyun çıkalı çok olmadı ondan ufak tefek hatalar var bu arada Nova gelebilir Silver oyuna CS:GO'da da oluyordu.

Hayatımda hiç CS2 oynamadım ama Valorant'da da çoğu oyuncu smurf oluyor ve bu sebeple yeni başlayan oyuncular (yani daha önce hiç silah oyununda tecrübesi olmayan oyuncular) oyunda çok zorluk çekebiliyor. Buna örnek verirsek ben. Her oyunumda en az bir smurf rakibe denk geliyorum. Oyunu yaklaşık 3 yıldır oynuyorum ve bu sebeple aim konusunda hiç gelişemedim. Rankım hep Silver oluyor. 🥲

Hayatın demode sıkıcılığını oyunlara yansıtmayın CS 2 CS:GO'dan çok daha eğlenceli bir oyun eşlştirme sistemi kesinlikle kötü değil eğer ping kısıtlamasını çok aşağıya çekmişseniz normal veya yanınızda giren arkadışınızın rankı fazlaysa normal daha önce böyle bir şeye denk gelmedim.
Bence GO çok daha zevkliydi.
Valorantdaki demir ve elmas üzerinden örnek vermişsiniz fakat silver ile nova valoranttaki demir ve gümüş ile eşit değil ki ayrıca nova ile silver arasında pek fark yok.
İyi de ben Silver'ım silver ile oynamam gerekmez mi?
Valorant oyna.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yok birdaha bulaşmam ben Online oyunlara BF1 dışında :D

Hayatımda hiç CS2 oynamadım ama Valorant'da da çoğu oyuncu smurf oluyor ve bu sebeple yeni başlayan oyuncular (yani daha önce hiç silah oyununda tecrübesi olmayan oyuncular) oyunda çok zorluk çekebiliyor. Buna örnek verirsek ben. Her oyunumda en az bir smurf rakibe denk geliyorum. Oyunu yaklaşık 3 yıldır oynuyorum ve bu sebeple aim konusunda hiç gelişemedim. Rankım hep Silver oluyor. 🥲
Aiminizi oyun oynarak değilde valoda alıştırma yerinde, csdede atölye haritaları indirerek geliştirmeniz daha iyi olur. İnternette bunun hakkında tonlarca video var. Helliantv'nin valo ve cs için yaptığı vardı onları öneririm size

Yeni konular

Geri
Yukarı