Hayatımda Hiç Sevgilim Olmadı

Ben de her yıl farklı bir kıza aşık oluyorum, hiçbirine de açılmadım, açılamadım. Açılamama durumum ise maddi olarak yeterli seviyede param olmamasından, fiziksel olarak ise tipim ve zayıf vücudumdan dolayı özgüven eksikliğinden kaynaklanıyor. Mutsuz da değilim, dert edilecek çok daha fazla şey var. Ayrıca yaşın da çok genç daha önünde uzun yıllar var, birisi çıkar karşına.

Kızları fazla büyütmeyin gözünüzde. Aslında çok kolay işleri olumlu hale getirebilirsiniz.
Neyi ne zaman yapacağınızı ve doğru adımları atmayı bilin gerisi geliyor ;)

Seni bilmem ama ben sana olaya bakıș açımı aktaracağım. Mersinli tipim yerinde bir insan evladıyım. 17 yașındayım ve bugüne kadar hiç sevgilim olmadı. Sana bu konuya kendini kapat çıkma biriyle demiyorum. Bu zamana kadar bana da çıkma teklifi edenler de oldu, az da değil. Ben sadece beraber yașlanıp ömrümü tüketecek bir kișiyi bulana kadar bu iși aklımdan çıkardım, yani henüz o kișiyle karșılașmadım ama belki yarın, belki yarından da yakın. ;) Yani dostum uzun lafın kısası sevgilinin olmaması bir eksiklik değil, her zaman așık olmamak da bir eksiklik değil. Sürekli birileri olması gerekmiyor ya.

Seni bilmem ama ben sana olaya bakıș açımı aktaracağım. Mersinli tipim yerinde bir insan evladıyım. 17 yașındayım ve bugüne kadar hiç sevgilim olmadı. Sana bu konuya kendini kapat çıkma biriyle demiyorum. Bu zamana kadar bana da çıkma teklifi edenler de oldu, az da değil. Ben sadece beraber yașlanıp ömrümü tüketecek bir kișiyi bulana kadar bu iși aklımdan çıkardım, yani henüz o kișiyle karșılașmadım ama belki yarın, belki yarından da yakın. ;) Yani dostum uzun lafın kısası sevgilinin olmaması bir eksiklik değil, her zaman așık olmamak da bir eksiklik değil. Sürekli birileri olması gerekmiyor ya.
Ben 18 yaşındayım. Benimde bu güne kadar hiç sevgilim olmadı. Teklif edende olmadı. İlginç.

Geri
Yukarı