Hayatımda Hiç Sevgilim Olmadı

Benimde olmadı fakat şu seven ama söyleyemeyenler söyleme fırsatınız kalmadığında daha üzüleceksiniz. Söyleyin gitsin.

Avrupalı gencin derdi: Doktor olacağım ama Bu sene sınıfı nasıl geçeceğim çok çalışmam lazım
Türk gencin derdi: Yarın okulda Merve'yi nasıl tavlayacağım.

Türkiye'ye faydasız gençler yetişiyor.
zaten her şeyi biz gençlere atın. Kendinize dönüp bakmıyorsunuz her suçu karşınızdakilere atın. Sen ne yaptın söyle bakalım bu ülkeye de söyle bakalım bana? Eğer birşey yaptıysan seni tebrik edeceğim. Kaldı ki bir şey yapmış olman insanları faydasız olarak nitelendirmen anlamına gelmez.

Ayrıca evet konu o kadar saçma ki bir insan gelip herkese açık bir yerde özel hayatını nasıl paylaşabilir aklım almıyor. Ama burası konu dışı bölümü olduğu için kurallar dışına çıkmadan isteyen, istediğini paylaşabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Avrupalı gencin derdi: Doktor olacağım ama Bu sene sınıfı nasıl geçeceğim çok çalışmam lazım
Türk gencin derdi: Yarın okulda Merve'yi nasıl tavlayacağım.

Türkiye'ye faydasız gençler yetişiyor.
Avrupalı gencin sınıfı geçip geçmemek gibi bir kaygısı yok. Sevgilisini de yapıyor dersini de geçiyor.

Boş ver. Ben şu an lise 3'deyim. 3 yıldır bir kızı seviyorum, o da beni kabul etmedi. Ben de onun üstüne başka kimseye aşk duygusunu hissetmedim. Bana göre aşk 1 kere yaşanır, birkaç kişiye aşık olunmaz. Hoşlantı olur o. O kız benim ilk aşkımdı hala da öyle, seviyorum. Ne kadar o beni istemese de. Sevgili yapmayı da düşünmüyorum. En azından aşık olduğum kız gibi her hafta başka birisiyle sevgili olmuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı