Hayatımın Kararı

The Tribal Chief

Hectopat
Makaleler
44
Merhabalar,
Ben açık öğretim lisesi öğrencisiyim. (Özel bilgilerimi paylaşmayacağım). Sürekli insanlara soru sormaktan artık kendimden bıktırdım. Artık kimseye soru sorasım gelmiyor. İster bu forumda olsun ister başka forumda olsun. Benim en iyi dostumun Google ve kişisel gelişim kitapları olduğunu düşünüyorum. Bu ne kadar doğru veya yanlış?

"Bildiğinizi konuştukça tekrar edersin. Ama soru sordukça yeni şeyler öğrenirsin." Soru sormak iyidir. Çok soru sorun. İnternet bu konuda iyidir. Yabancı makaleleri tercih ediyorum ben şahsen. Konu başlığıyla alakayı tam kestiremedim ama :D

Harika bir karar almışsın. Başarılı insanlar, kendi kendine öğrenebilen insanlardır.

Programlama bölümünde günde 10 defa sorulan soru için "Google senin bilgisayarda çekmiyor mu?" diye cevap yazdığım için ceza almıştım. Forumları boş ver. 13-14 yaşındaki çocuklar sana ne kadar yardımcı olabilir?

Yalnız İngilizceni geliştirmeni tavsiye ederim. Google'da öğrenebileceğin bilgiler birden 30 katına çıkacak.

Harika bir karar almışsın. Başarılı insanlar, kendi kendine öğrenebilen insanlardır.

Programlama bölümünde günde 10 defa sorulan soru için "Google senin bilgisayarda çekmiyor mu?" diye cevap yazdığım için ceza almıştım. Forumları boş ver. 13-14 yaşındaki çocuklar sana ne kadar yardımcı olabilir?

Yalnız İngilizceni geliştirmeni tavsiye ederim. Google'da öğrenebileceğin bilgiler birden 30 katına çıkacak.
Peki ben ingilizce Makaleleri Google çeviri ile cevirsem nasıl olur?

Yeni konular

Geri
Yukarı