Hayatın amacı nedir?

Yukarıda yazdım zaten CS yüzünden senelerdir emek vermiştim çoğu şeyim ona bağlıydı tek sebep bu değil ama en büyük etkenlerden biri.
CS için sigara içmeyen de ne bileyim... Sen şaka mısın :) umarım şu illetten kurtulursun.

Şu yaşıma kadar sadece yuvarlandım durdum, belki bileniniz vardır Flying The Nest diye bir youtube kanalı, onları öyle dertsiz durmadan eğlenip gezip görünce kendi yaşamımı sorguladım, bulduğum sonuç da bu hayattan keşkelerle ayrılmamak, bu hayata iyi ki gelmişim dedirticek şeyler yapmak, dünyayı gezmek, beni mutlu eden dizileri izlemek oyun oynamak vs. yoksa sabah akşam eğlenmeden çalışıp tam hayatını yaşıyacakken ölmek de var, en iyisi o eğlenceyi hayata yaymak.

Yaşama içgüdüsü. Kısaca varız, çünkü var olduk bir kere. Şimdi de ölümü bekliyoruz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gerçek ile hayalin farkına varmak. Hayatı ve anlamını anlayabilmek için, hayat içindeki isimlerin gerçek anlamlarını öğrenebilmek.

Yeni konular

Geri
Yukarı