Hayatın beni biriyle yakınlaştırmaya çalıştığını hissediyorum

Üzdün be hocam. Neyse yapacak bir şey yok. Sevgilisinden ayrılır belki.

Hocam discordunuz varsa konuşalım ordan.
Hocam var ama aşırı discordda takılmıyorum şu zamanlarda. Siz bana adınızı verin ben ekleyeyim hocam. Benim adım biraz uygunsuz :).

Evet hocam çok haklısınız. Biliyor musunuz bir şey daha öğrendim ama nasıl söylesem bilemedim.

Kızın sevgilisi varmış. Dost olmak sonrasında ise akışına bırakmaktı amacım ama nedense bir rahatsız olmadım değil.

Garibanın yüzü güler mi a!

polat.PNG

:(

Arkadaşlar bazılarınız belki saçma bulacaktır. Ama şimdi sizlere ilginç bir şey anlatmak istiyorum. Görüşlerinizi almak istiyorum.

Arkadaşlar Bolu'da oturuyorum şu an. Bolu'ya ilk taşındığımızda 5 yaşındaydım. Bir gün bir şey hatırlıyorum ama nasılsa zihnimde kalmış çok küçüktüm ancak nasılsa hatırlıyorum:

Ailemle bir yerde kahvaltıya gitmiştik. Bizim her zaman seçtiğimiz bir masamız olurdu. Orada otururduk hep. Bir gün yan masamıza bir aile oturdu. Ailelerimiz kaynaşmaya başladı böyle sohbet falan ediyorduk. Her gördüğümüzde onları gider ayak biraz sohbet ederdik. Ama fazla bir samimiyet olmamıştır. Arkadaş gibi değil de karşılaştığımızda selamlaşıp konuştuğumuz insanlardı. O ailenin de benim yaşımda bir kızları vardı. O zaman ikimizde çok küçüktük. Sadece karşılaştığımızı, pek konuşma geçmediğini hatırlıyorum.

Bu yukarıda anlattıklarım benim epey küçüklüğümden 5-8 yaşımda falan olabilirim artık bilemiyorum. Bu kızla pek konuştuğumuzu hatırlamıyorum ama zaten anılarım çok hayal meyal. Bir şey daha var. Nedense ben bu kızı resmen tanıdığımı hissediyorum. Onun kişilik özelliklerini bildiğim hissine kapılıyorum. Şimdi biraz daha zamanı ilerletelim.

Şehir merkezine yakın her yere fazla uzak olmayan konumda bir evimiz vardı. Günlerden bir gün okuldan dönüyorum. Bu sefer cadde tarafından gideyim de insanları göreyim dedim. Yolda giderken onu gördüm. Evinin önünde arkadaşıyla konuşuyordu. Hemen tanıdım. Uzun saçları zayıf fiziğiyle direk gördüm. Epey de güzel bir kız arkadaşlar bu arada :) . Epey şaşırdım. Neyse oradan hemen eve geçebildim. Evlerimiz birbirine 2 dakikalık uzaklıktaymış. O günden sonra biraz gözlem için artık caddeden geçmeye çalıştım.

Günlerden bir gün biz yeni bir ev satın aldık. Oraya taşınacaktık birkaç gün içerisinde. Evde yeni yaşama açılmıştı. Her neyse bir gün yine böyle okuldan dönerken bir baktım evlerinde satılık levhası gözüküyordu. Evlerinin önünde bakındım etrafa. İçimden herhalde il dışına gittiler, acaba nerede gibi sorular geçiyordu. En sonunda eve vardım ve biraz bu düşüncelerime ara verdim.

Taşınacağımız gün geldi. Nakliyat araçları falan her şey geldi. Taşınıyoruz. Evimizde yine aynı şekilde bir site. Güzel huzur verici konum olarak güzel bir yerde. Taşınırken eşyalar ben direk odama gittim. Bilgisayarı masayı Xbox'ı nasıl kursam falan diye mutlu mutlu etrafa bakınıyorum :) . Telefonumu açtım. Birden o kızın hikaye attığını gördüm. (o gün görünce takip isteği atmıştım. Karşılıklı takipleşiyorduk.) Bir baktım a bloğa taşınmışlar. Sitemizin caddeye bakan tarafındaki a bloktan elinde kitap ile fotoğraf atmış. Yok artık dedim. Biraz düşündüm bunun üstüne. Bu ne anlama geliyor diye çok düşündüm. Yani pek sık rastlanabilecek bir durum değil arkadaşlar. Bende ilerleyen günlerde sitede oturduğumu belli edecek bir fotoğraf attım. Kız başta Story'i görüntülemedi. Yani attığım Story'i görmedi. O zamanlar bizi yabancı zannediyor. Rastgele istek atan bir erkek gibi. Demek ki pek profilime bakmamış. Her neyse. Ama en yakın arkadaşı bu Story'i gördü ve aynı sitede oturduğumuzu fark etti. Öyle düşünüyorum en azından.

İlerleyen günlerde; bir gün evden çıktım. 21:30 sularıydı. Arkadaşımla buluşmaya gidiyorum. Geceleri onunla bankta oturup konuşup eğlenmeyi çok severiz. Her neyse evden çıktım. Bir baktım banklarda oturuyor. Sitenin çıkış kapısı da bankın yakınında. Ben şahsen epey heyecanlandım. Hazırlıklı değildim. Diyeceksiniz belki altıüstü bir kız sıradan bir insan niye öyle oldunuz diye. Ancak bu sorunun cevabını bende bilmiyorum. Normalde pek böyle biri değilim. Yanından geçtim kızın. Bakmadan etmeden. Nasıl çıktığımı bilmem. Çıktığım anda rahatladım. Yoluma devam ettim. Arkadaşıma bu olayı anlattım ve o akşam onunla hep bu konuları konuştuk.

Sonrasında bir şeyi fark ettim. Kız benim burada oturduğumu fark etmiş gibiydi. Açıkçası biraz nasıl desem ego gibi ya da kendini beğenmişlik gibi olmasın değerli hocalarım ama yakışıklı giyi mi güzel uzun boylu biriyim. Biraz dikkat çekmiş olabileceğimi düşünüyorum. Araştırmış profilime bakmış sanırım. Çünkü bundan sonra ki tüm Story'lerimde onun görüntülediğini gördüm. Benim için güzel bir şeydi.

Henüz hala konuşamadım kızla. Zaten bugünlerde pek görüşmüyoruz nereden baksanız 1 aydır görmüyorumdur. Evden çıkmıyorum pek. Kız epey güzel bir kız. Görseniz tahmin ediyorum epey beğenirsiniz. Bu arada bir anlık aklıma takıldı ama acaba forumdaki sevdiğimiz insanlarla kız istemeye gitsek ne güzel olurdu :) .

Arkadaşlar geçmişte de görüp unutmadığım bir kız. Evden taşınmadan hemen önceki günlerde yakın oturduğumuzu fark ediyorum. Sonrasında ise birden taşındıklarını görüyorum. Hemen arkasından aynı sitede oturduğumuzu görüyorum. Açıkçası kaderimde bu varmış gibi düşünüyorum. Adeta Allah'ın biraz beni ona yaklaştırmaya çalıştığını hissediyor ve düşünüyorum. Normalde sosyal biriyimdir. Ama bir türlü onunla iletişime geçemedim. Ve yukarıda belirttiğim gibi sanki onu tanıdığımı hissediyorum. Bunu hissediyorum. Böyle iç dünyasını sesini biliyormuşum gibime geliyor. Onu bildiğimi hissediyorum. Ve bu birden aynı sitede oturmaya da başlamış olmamız direk bende bu düşünceleri doğurdu. Acaba kader beni onunla yakınlaştırmaya mı çalışıyor?

Buraya kadar okuduysanız sabrınızı takdir eder ve sizlere teşekkür ederim. Sizlere uzunca böyle anlatmak istedim. Belki okursunuz. Belki bir fikir belki bir yorum katarsınız. Bu foruma hep değer vermişimdir. Ve değer görmüşümdür. Siz güzel insanlara bunu da anlattım. Daha da rahatım. Yanıtlarınızı bekliyorum :) .

Bence gidip konuşmalısın. Arkadaşlık kurduğunda aynı buraya yazdığın gibi bu konuları özet geçersen belki o kız da senin şimdi düşündüğün şeyleri düşünür. (devamı konu dışı.) Ayrıca ben de aynı şehirdeyim ve Eren diye arkadaşım var. Bir an seni o sanmıştım. Edit: Sevgilisi varmış demişsin. Akışına bırakma vakti geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı