Hayatın bir anda her konuda üstüne gelmesi

Daha fazla  
Selam iyi Sosyaller,

Sizinde hayatım tam bu an yıkıldı, tersine döndü dediğiniz an oldu mu? Hani böyle içten içe yıkıldığınız çözümünün olmadığını bildiğiniz anlar. Bu kardeşiniz mesela tam da öyle bir durumun içinde ve kimseye tek kelime söylememekle baş etmeye çalışıyor. Böyle ya da buna benzer durumlarda nasıl davranmamız gerekiyor? Ailemize "bekleyin öyle bir halt yedim ki bütün hayatımızı darmadağın edecek" nasıl denir?

"bekleyin öyle bir halt yedim ki bütün hayatımızı darmadağın edecek" bence cevabını kendiniz vermişsiniz, tartışmaya açık olsa da başka bir yol düşünemiyorum. Gerçekten büyük bir sorunsa bekletmeden danışmalısınız bence.

"Bekleyin öyle bir halt yedim ki bütün hayatımızı darmadağın edecek" bence cevabını kendiniz vermişsiniz, tartışmaya açık olsa da başka bir yol düşünemiyorum. Gerçekten büyük bir sorunsa bekletmeden danışmalısınız bence.

Doğru cevap o ama problem bu cevabı dile döküp kalbe işlemekte duyunca yıkılması falan. Çözüm olarak hiçbir şey yok oturup bekleyeceğim.

Ne yaptın kral?

Rahat davrandım. Kendimi ağır ceza mahkemesine soktum. Bir şekilde hiçbir şey olmadan, kimsenin haberi olmadan çıktım. Tabii ama bu işin bilirkişi raporu ve telefon incelemeleri falan var.

Geri
Yukarı