Hayatında hiç midye ve kokoreç yemeyen insan bir şey kaybetmiş midir?

Kokoreç harika bir şey ama temizinden yemek lazım üstüne bir ton nane-pulbiber döküyorlarsa bence ordan bir daha almayın. Tam temizlenmemiştir. Tadı bastırmaya çalışıyorlardır. Midye de hiç yemedim. Bilmiyorum fakat bana göre olsa da olur olmasa da olur.

Hayatımda hiç midye ve kokoreç yemedim. Midyeyi deniz ürünleri ile aram olmadığı için, kokreçi ise hamburger döner gibi şeyleri yediğim için yemendim. Sizce çok şey kaybettim mi? Arkadaşlarım midye neyse de kokoreç yenmez mi diyor.
Midye yi geçtim. kokoreç yemeyen çok şey kaybeder. ama işin ustasından yemek lazım.

Denemişken kaliteli bir yerden deneyeceğim evimin yakınında 2-3 tane var ama iyi olduğunu sanmıyorum yanından geçerken yağ kokusu içimi karıştırıyor.
İstanbuldaysan tekin usta'ya uğrayabilirsin. kaliteli.

Mis gibi dana eti tavuk eti balık varken niye gidip kuzunun bilmem neresini yediklerini anlamıyorum. Kokoreç yenmez. Midye de bakteridir zaten.

Hocam çok şey kaybedersiniz kokoreç var ya üfff üfff acılı yiyecen böyle.

@

@NoxyOfficial hocam bir şey soracağım lezzet nedir bilir misiniz siz? :D

Bilirim. Siz kokoreçin neden yapıldığını bilir misiniz? Ayrıca kuzu Türk mutfağında yoktur. O yüzden lezzeti tartışmaya açık.

Hayatımda hiç midye ve kokoreç yemedim. Midyeyi deniz ürünleri ile aram olmadığı için, kokreçi ise hamburger döner gibi şeyleri yediğim için yemendim. Sizce çok şey kaybettim mi? Arkadaşlarım midye neyse de kokoreç yenmez mi diyor.
Ya şöyle. Midye yemeyen tam tersi kazanmıştır gerçekten deniz ürünleri iğrenç bana göre. Ancak kokoreç yemeyen çok şey kaybetmiştir. Yani arkadaşlarınızla aynı fikirdeyim. Midye neyse de kokoreç yenmez mi?

Geri
Yukarı