Hayatınızda hedefleriniz veya yaparken eğleniyorum dediğiniz şeyler var mı?

Lee Everett

Hectopat
Arkadaşlar şu ana kadar hayatta aşırı eğlenerek yapabildiğim tek şey manga okumak oldu. Hayatımda manga okumak dışında aşırı eğlendiğim başka bir şey olmadı ve şu ana kadar hiçbir hedefimde olmadı. Şu an 17, 5 yaşındayım ve hedef olarak söyleyebileceğim tek şey üniversiteden mezup olup düzgün ve stabil bir iş bulmak. Bu aralar hayatımı biraz daha sağlıklı yapmak için spor yapmaya başladım ama hala eğlendiğim tek şey manga okumak ve hedef olarak söyleyebileceğim tek şey mezun olup üniversiteden iş bulmak. Sizde durumlar nasıl peki? Hayatınızda hiç hedefleriniz veya yaparken eğleniyorum dediğiniz bir şeyler var mı? Yoksa benim gibi sadece 1-2 şeyden eğleniyorum onun dışında üniversiteden mezun olup işe gireceğim ve hiçbir hedefim yok mu diyorsunuz. Bu konuyu açmamın nedenini soracak olursanız: Şu an da arnold schwarzenegger'in videosunu izliyorum ve adamın konuştuğu şeyler bayağı mantıklı geliyor izledikçe. İzlemek istiyorsanız linki bırakıyorum buraya. Türkçe alt yazı bulunmakta videoda eğer İngilizce bilmiyorsanız bu arada.

Şarkı dinlerken, oyun oynarken ve motosiklet sürerken eğleniyorum. Büyük bir hedefim yok. Hedefim diyebileceğim tek şey: Rainbow Six Siege'de Battle Pass'i bitirmek.

Arkadaşlar şu ana kadar hayatta aşırı eğlenerek yapabildiğim tek şey manga okumak oldu. Hayatımda manga okumak dışında aşırı eğlendiğim başka bir şey olmadı ve şu ana kadar hiçbir hedefimde olmadı. Şu an 17, 5 yaşındayım ve hedef olarak söyleyebileceğim tek şey üniversiteden mezup olup düzgün ve stabil bir iş bulmak. Bu aralar hayatımı biraz daha sağlıklı yapmak için spor yapmaya başladım ama hala eğlendiğim tek şey manga okumak ve hedef olarak söyleyebileceğim tek şey mezun olup üniversiteden iş bulmak. Sizde durumlar nasıl peki? Hayatınızda hiç hedefleriniz veya yaparken eğleniyorum dediğiniz bir şeyler var mı? Yoksa benim gibi sadece 1-2 şeyden eğleniyorum onun dışında üniversiteden mezun olup işe gireceğim ve hiçbir hedefim yok mu diyorsunuz. Bu konuyu açmamın nedenini soracak olursanız: Şu an da arnold schwarzenegger'in videosunu izliyorum ve adamın konuştuğu şeyler bayağı mantıklı geliyor izledikçe. İzlemek istiyorsanız linki bırakıyorum buraya. Türkçe alt yazı bulunmakta videoda eğer İngilizce bilmiyorsanız bu arada.

Tek hedefim adam gibi bir bilgisayar alabilmek eşek gibi çalışacağımı bilsem bile o bilgisayarın masamda durma hayali bana yetiyor. Dışarda bir kedinin bile yanıma gelip bacağıma sürtünmesi beni mutlu ediyor. Gerçekleşmesi zor bile olsa oyunları mükemmel oynayıp e-sporcu olduğumu düşünmek bana yetiyor. Bilgisayar parçalarını birleştirmek eski kasamı açmak bilgisayar parçalarının ne işe yaradığını öğrenmek hepsi hakkında bilgi edinmek insanları forumda bile olsa yardım edebilmek beni mutlu ediyor hocam sizde böyle olun küçücük şeylerden mutlu olmaya çalışın yapamayacağınızı bilseniz bile hayal kurun hedeflerinizi yüksekte tutun.

Sadece bilgisayar başında iken ve kedim ile oynarken eğleniyorum. Buna aslında eğlenmek bile diyemeyiz; ancak bunlar ile biraz mutlu olabiliyorum. Hedefim ise iyi ve güzel bir üniversite kazanmak.

Şarkı dinlerken matematik çözmekten ve kitap okumaktan zevk alırım.

Matematikten kastım çok işlem gerektiren, 80 kere deneme yapmamı isteyen sorular değil, yeni nesil sorular.

Hedefim: Vehbi Dinçerler Fen Lisesi
Yapmaktan Hoşlandığım şeyler: Ders çalışmak çünkü kafa dağıtıyor. Müzik dinlemek, oyun oynamak,Ablamın 12.sınıf kitaplarını inceleyip o dersleri nasıl yaptığına hayret etmek :)

Yeni konular

Geri
Yukarı