Hayatınızda hedefleriniz veya yaparken eğleniyorum dediğiniz şeyler var mı?

Elite Dangerous oynarken acayip rahatlıyorum niyeyse. Dünya'dan sanal da olsa uzaklaşmak rahatlatıyor sanırım.

Hedefim ise yok. Hayal kurmayı da sevmem. Gerçekçi olmayı tercih ediyorum.

Arkadaşlar şu ana kadar hayatta aşırı eğlenerek yapabildiğim tek şey manga okumak oldu. Hayatımda manga okumak dışında aşırı eğlendiğim başka bir şey olmadı ve şu ana kadar hiçbir hedefimde olmadı. Şu an 17, 5 yaşındayım ve hedef olarak söyleyebileceğim tek şey üniversiteden mezup olup düzgün ve stabil bir iş bulmak. Bu aralar hayatımı biraz daha sağlıklı yapmak için spor yapmaya başladım ama hala eğlendiğim tek şey manga okumak ve hedef olarak söyleyebileceğim tek şey mezun olup üniversiteden iş bulmak. Sizde durumlar nasıl peki? Hayatınızda hiç hedefleriniz veya yaparken eğleniyorum dediğiniz bir şeyler var mı? Yoksa benim gibi sadece 1-2 şeyden eğleniyorum onun dışında üniversiteden mezun olup işe gireceğim ve hiçbir hedefim yok mu diyorsunuz. Bu konuyu açmamın nedenini soracak olursanız: Şu an da arnold schwarzenegger'in videosunu izliyorum ve adamın konuştuğu şeyler bayağı mantıklı geliyor izledikçe. İzlemek istiyorsanız linki bırakıyorum buraya. Türkçe alt yazı bulunmakta videoda eğer İngilizce bilmiyorsanız bu arada.
Oyunlardan, Sosyal'de gezmekten ve bilgisayar ile uğraşmaktan çok zevk alıyorum. Birde The Flash izlemek. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı