Hayatınızdaki en aksiyonlu an

Yolda giderken hiç beklemediğim bir anda yan tarafımdaki çöpten üstüme kedi fırladı.

aa bak benimde kedi anım var bir tane 3 tane kedi beni küçükken kovalamıştı

Lisedeki sahanın en tepesine 5 saniyeden kısa sürede tırmanmam; tabi ani zıplamam da etkili oldu. Kendimi Peter Parker sanmıştım bir an. Ama ne yapalım? Top kaçtı gitti okulun dışına. Oradan atladığımda aşağıdakilerin bana tuhaf tuhaf bakmaları da ilginçti. Gösteriyoruz tırmanmayı işte öğrenin. 😊
Bir diğeri ise işaret ve orta parmağım kadar uzun olan bir arının elime konması. Gece gece bir de bağırtıyı basmıştım kaç kişinin arasında. 🤣

14-15 yaşında manuel araba kullanmayı henüz yeni yeni öğrenirken (yokuşta kalkarken stop ettirdim birkaç kere, yan koltuktan gelen dayak niteliğinden fırçadan sonra bir daha stop ettirmedim :D) uçurumlu ve bol virajlı dağ yollarda çokça kullandım. Kadınların yaptığı gibi ufak bir heyecanla gaz ve freni karıştırsam gittik yani, cesedimizi bulamazlar. Neyse ki temelim sağlam oldu bu konuda da. Reflekslerime ve el - ayak koordinasyonuma çok güvenirim, iddiası olan varsa gelsin. :D

Bad boy olduğum zamanlarda (17-20 yaş) birkaç kere polis amcalardan da kaçmıştık saçma sapan sebeplerden dolayı. Birinin kovalaması, senin de ölümüne kaçman çok fena adrenalin salgılatıyor vücuda.

Ben iyiyim de çevrem kötü. :D

1593516966400.png

Asıl sitede yapılmış yazım yanlışlarını yakalamak hoşuma gidiyor :D.
1593518681018.png

Düzeltmişler.

Son düzenleme:
Hayatınızda en çok aksiyon yaşadığınız anı anlatabilirsiniz.
Ben bir kış günü sabahın köründe botlarla okula giderken karşıma çıkan deve gibi 2 köpekten karlara bata çıka kaçmaya çalışmıştım.
Bir de derste tuvalete gidiyorum diye çıkıp koridorlarda dolaşıp dersi kaynatıyordum ta ki müdürle karşılaşana kadar. :p.
Hahahah köpek anısının aynısını yaşadım.

Biz orta okuldayken milletin arabasına elma fırlatıyorduk bir tane otobüse fırlattık camı kırıldı ağlaya ağlaya kaçtığımı hatırlıyorum adam güzergah dışı ara mahalleye bile girmişti bizi bulmak için.

1 sene önce Altınordu altyapısına transfer oldum. İlk maçıma çıktım herşey mükemmel. Kaleye uzun top geldi çıkayım çıkmayayım kararsız kaldım sonra topa çıktım adam da ayağını koydu. O an sanki slow motion gibiydi. Adamın ayağı yüzümün önünde kalmıştı sanki birkac saniye. Sonra sert bir çarpışma sonrasında 4 dikiş. Olsun en azından gol yemedik. :)

Geri
Yukarı