Hayatınızdaki en utanç verici an

• Konuyu başlatan Redburne
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 25
  • Görüntüleme 4B
  • Etiketler
    utanç
Yıl 2004-2005 falan işte o sıralar öğretmenler günü aşırı midem bulanıyordu ve babama ben okula gitmesem olmaz mı dedim ve babam da tabi ki de klasik olarak git bir şey olmaz dedi, tabi bende istemeye istemeye okulun yolunu tuttum, hediye olarak hocaya kravat almıştım, hocaya hediyeyi kazasız belasız verdim verdikten sonra midem bildiğin burnuma geldi, direk koşa koşa kapıyı açamadan kapının kenarına feri bir şekilde midemi iyice boşaltım, herkes benle dalga geçti çok pis utanmıştım o gün:kus::kus:

Bundan 2 ay önce ablamla sinemaya gitmiştik. Sinema salonunda 7 kişi falan var. Herkes de birbirine yakın. Su içerken suyun bi kısmı boğazıma kaçtı ve etrafa su püskürtmüştüm. Ablam bana bir şey olduğunu zannedip yanıma koşmuştu.

Okulun dışındaydım.

Şirin bir asistanımız vardı, onu gördüm.

Okulun dışındayım diye nedense bi' an ünvan kullanmam gerektiğini unuttum. :D

Yolda yanına yaklaşıp "Abla ne yapıyorsun sen? Hayat nasıl?" Dedim. :D

Bana hafif güldü. Sonra ters ters baktı.

"Ben senin hocan değil miyim?" Dedi. Asistan demeye getiriyor.

Ben bi' kızardım. O uyarmasa ben saçmalamaya devam edeceğim. :D

"Ha. Hocam pardon ya. Bi' an boş bulundum. Kusura bakma abla." Dedim. :D

Yok. :D Abla demedim artık en son. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben küçükken 7 8 yaşlarındayken halamla bir markete gitmiştik. Halam farklı ürünlere göz atıyordu. Bende ondan ayrılıp farklı ürünlere göz atıyordum. Ve elime kare bir el boyutu kadar bir ürün gördüm ayrıca rengi de gözüme çarpmıştı. Merak etmiştim onun ne olduğunu ama anlam veremedim ve arkamda orada çalışan bir kadın vardı bende meraklanıp elimdekini ona sordum bu nedir ne işe yarıyor diye oda bana hafif bir tebessüm etti yüzüme şöyle bir baktı ondan sonra elimdekini koydu aldığım raftan ve beni çikolataların ve oyuncakların olduğu bölüme götürdü sonra halamla karşılaştık ve eve gittik. Aradan yıllar geçti ve büyüdüm bir çok şey öğrendim. Ve o elimde tuttuğum ürünün kadınların kullandığı bir ''Ped'' olduğunu öğrendim on an çok utanmıştım ve gülmüştüm biraz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı