Hayatınızın dönüm noktası olan olay nedir?

Küçükken babamın bana bilgisayar alması.

O ilk bilgisayar olayı çok güzel bir olaydır hocam sene 2013 ilk kasamı dayım vermişti tüplü bir monitörüm vardı o zaman Microsoft'un kablosuz mouse ve keyboard seti vardı eski bir şey bayağı alıcısı pilli filan İngilizce öğrenmek için oyunlar filan oynardım ama 2019 yılına kadar bilgisayarlar ile bu kadar içli dışlı değildim :D

8. sınıfta yanlış kişilerle arkadaşlık yapıp küfürlü konuşan tam ergen bir tipe dönüşmüştüm. Sonrasında bir aptallık yapıp çepni vakasındaki gibi birisine epey sövdüm. Sövdüğüm kişinin babasıda beni arayıp karakola vericeğini söylemişti sonrasında... Anneme söylemek zorunda kalmıştım ve annemde bir şekilde yapmaması için ikna ettirmişti. Tabii ki annem bana epey kızmıştı ve benim içinde iyi bir ders olmuştu. Az daha hayatım kararıyordu. O günden beri hiç küfür etmedim, kimseye durduk yere saçma sapan şeyler yapmadım. İyi ki olmuş diyorum bu olay çünkü çok daha temiz bir kişiliğe sahip oldum bu olaydan sonra.

O ilk bilgisayar olayı çok güzel bir olaydır hocam sene 2013 ilk kasamı dayım vermişti tüplü bir monitörüm vardı o zaman Microsoft'un kablosuz mouse ve keyboard seti vardı eski bir şey bayağı alıcısı pilli filan İngilizce öğrenmek için oyunlar filan oynardım ama 2019 yılına kadar bilgisayarlar ile bu kadar içli dışlı değildim :D

O günü hâlâ dün gibi hatırlarım bu bilgisayar sayesinde İngilizce tarih strateji yüzlerce bilgi 4 tane sanal dost edindim.

Geri
Yukarı