Hayatta hiç sevgilinin olmaması

Ne işinden bahsediyorsunuz? 3 5 sağlam dostum olsun yeter o bana.
Bahsettiği iş insanların temel amacı olan ve hayatlarında gerek sağlığı gerek enerjisini yönlendirmeye sağlayan genellikle insanların hayattan aldığı zevki attıran ve mutluluk hormanları saçmasını sağlayan olay. Sitenin kurallarını bilmediğim için ad vermedim yaşadığımız ülke malum ama dostlarınızla yapıyorsanız o pek dostluk sayılmıyor bilin istedim ^^

Arkadaşlar, şimdi en baştan ileride karşına biri çıkar tarzı bir şeyler söyleyebilirsiniz ama ben hiç zannetmiyorum. 17 yaşındayım, pek yakışıklı değilim, esmerim. Şu ana kadar bir kız bile bana seni seviyorum demedi. Bu ister istemez moralimi bozuyor. Yani okulda ya da başka bir yerde bulurum birini açılırım ama ben içini sevmedikçe neye yarar? Belki ileride de hiç kimse çıkmaz, karşıma böyle boş boş yaşayıp giderim. Evlenmeyi de düşünmüyorum zaten.

Kızlar kafa açıyor boş ver.

17 yaşımdayken ben de çok kafaya takmıştım bu konuyu. 13 yaşımdayken de çok kafama takmıştım. Şimdi 29 yaşındayım ve bu güne kadar hiç sevgilim olmadı. Kimse hayata sevgilisinin olacağı garantisi ile gelmiyor. Görünüş olarak ne kadar iyi olursan ol bu dediğim geçerli.

Hiç sevgilimin olmaması bana mantıklı geliyor mu peki, elbette mantıklı gelmiyor. Ama ona bakarsanız, hepimizin bir gün ölüp çürüyüp gideceği de mantıklı gelmiyor. Bu tıpkı kötü bir rüya gibi, kabus gibi. Gerçeklik mantıklı gelmiyor bana.

Sapıkça işlerle alakam olmaz. Bu yüzden karşı cinsten birine ihtiyaç duymuyorum. Kafamız uyarsa arkadaş olarak takılabiliriz ama kendi cinsimdeki arkadaşlarımdan bir değer farkı olmaz. Hepsinin yeri aynıdır.

Bence olayları çok dramatize ediyorsunuz. Bunu nereden mi anladım? Çünkü dediğiniz şey: "Şu ana kadar bir kız bile bana seni seviyorum demedi.". Zaten kaç kişi birine gidip seni seviyorum diyor ki? Yakışıklı olmadığınızı düşünüyorsanız büyük ihtimalle özgüven konusunda da sıkıntılarınız olabilir. Hepsi birleşince doğal olarak kimse gelip seni seviyorum demez.

Boş işler zaten. Evleniyorsunuz, boşa para harcıyor, gereksiz şeyler istiyorlar, sonra çocuğunuz oluyor, gençliğiniz onu büyütmeye gidiyor sonra bakmışsınız yaşlanmışsınız ve hiçbir hayalinizi gerçekleştirememişsiniz.
bu benim şahsi görüşümdür. Kimseye karışmıyorum ama bence böyle.

Hocam benim babam hep bizlere bir şeyler alıyor kendine hiçbir şey almıyor eminim birçok hayali vardır ama gerçekleştirememiştir.

Okuyunca da 30 yaşındasınız ve işler yolunda gitmemiş diye düşündüm. 17 yaş mı? Hikayen daha yeni başlamış zaten dostum.

Geri
Yukarı