Hayatta hiç sevgilinin olmaması

Bu yaşlarda bunları düşünmene ne gerek var? Şu işleri takmayın bu kadar kafaya. Her şey olacağına varır. Daha yaşın da çok büyük değil. Gerekli de değil zaten. Ne güzel kafan rahat, başında dikilen biri yok. Yanlızlık en güzelidir. Böyle kafaya takarsan, hiçbir zaman olmaz zaten merak etme.

Eğer derslerinizde az da olsa başarı biri iseniz sevgili yapmayı önermem ben ve 2 arkadaşım sınıf hatta okul birinciliği için yarışıyorduk ben hem kendimi yakışıklı bulmadığım için hem de okulda güzel kız olmadığı için :D sevgili yapmadım diğer arkadaşım yaptı ve derslerle alakası bile kalmadı.

Çokca ilişkiye girmiş biri olarak söylüyorum kesinlikle ve kesinlikle girişimci olun arkadaşlar. Hayatınızda gördüğün her fırsata atılın öz güven kazanın. Mesela pek yakışıklı değilim demek yerine yakışıklıyım demeyi öğren. Kimse mükemmel değil şu hayatta olay kendini mükemmel gibi göstermekte. Kitaplar oku filmler diziler izle kendine bir idol belirle. Tarzını yenile. Hayat kaliteni arttır. Olay kaliteli olmakta geçiyor. Kendini sev ve geliştir. Emin ol çevrende değişecek ve gelişecek. Hiçbir şey senden değerli değil kankam umarım istediklerini başarabilirsiiin.

İlla bir kız size seni seviyorum dediğinde mi kızın içini seviyorsunuz? Anlayamadım.
Öyle değil. Yani benden hoşlanan hiç kimse olmadı.
Gereği de yok. Hayatın tadını çıkarmaya bak gençliğini yaşa bu yaşlarda sevgili bulup ciddi düşünüp ileride evlenmek büyük pişmanlıklara yol açabilir. Bir de o her evli çiftin yaşadığı kavgalar, tartışmalar var ya onları çekemem ben kardeşim! ben dünyayı tanımaya bakacağım, kendimi geliştirmeye bakacağım, dünyayı gezmeye bakacağım ne aşkı be.
Belki en doğrusu budur. 😐

Boş işler zaten. Evleniyorsunuz, boşa para harcıyor, gereksiz şeyler istiyorlar, sonra çocuğunuz oluyor, gençliğiniz onu büyütmeye gidiyor sonra bakmışsınız yaşlanmışsınız ve hiç bir hayalinizi gerçekleştirememişsiniz.
Bu benim şahsi görüşümdür. Kimseye karışmıyorum ama bence böyle.

Boş işler zaten. Evleniyorsunuz, boşa para harcıyor, gereksiz şeyler istiyorlar, sonra çocuğunuz oluyor, gençliğiniz onu büyütmeye gidiyor sonra bakmışsınız yaşlanmışsınız ve hiç bir hayalinizi gerçekleştirememişsiniz.
Bu benim şahsi görüşümdür. Kimseye karışmıyorum ama bence böyle.
Artık duvar ile işinizi görürsünüz.

Ne işinden bahsediyorsunuz? 3 5 sağlam dostum olsun yeter o bana.

Yeni konular

Geri
Yukarı