Hayatta hiç sevgilinin olmaması

Ben ise kızların daha çok beyaz tenli erkekleri sevdiklerini düşünüyorum. Tenimin rengini açmak istiyorum ama çözümü yok.
Kaç yaşına gelmişim benimde yok mesela. Yani eskiden kızlardan nefret ederim falan derdim. Gittigim yerdeki bir kıza aşık oldum. Fikrim değişti. Çok kafaya takmamak lazım. Şuan kız evli
😄

Kız arkadaş yapsan yeterli bence sevgiliye gerek yok. Ben hiç uğraşmıyorum böyle işlerle erkekli kızlı grup ile takılmak istiyorsun üstteki mesaja göre ama bir gün dışlanırsın çok daha üzülürsün. İyi bir dost kız erkek fark etmez dostun olursa yeter hatta. Her önüne gelen kızla da sevgili olma bence yaralanırsın.

Son düzenleme:
Arkadaşlar, şimdi en baştan ileride karşına biri çıkar tarzı bir şeyler söyleyebilirsiniz ama ben hiç zannetmiyorum. 17 yaşındayım, pek yakışıklı değilim, esmerim. Şu ana kadar bir kız bile bana seni seviyorum demedi. Bu ister istemez moralimi bozuyor. Yani okulda ya da başka bir yerde bulurum birini açılırım ama ben içini sevmedikçe neye yarar? Belki ileride de hiç kimse çıkmaz, karşıma böyle boş boş yaşayıp giderim. Evlenmeyi de düşünmüyorum zaten.
Yaşıtız. Hiç mi kız arkadaşın yok?

Kız arkadaş yapsan yeterli bence sevgiliye gerek yok. Ben hiç uğraşmıyptum böyle işlerle erkekli kızlı grup ile takılmak istiyorsun üstteki mesaja göre ama bir gün dışlanırsın çok daha üzülürsün. İyi bir dost kız erkek fark etmez dostun olursa yeter hatta. Her önüne gelen kızla da sevgili olma bence yaralanırsın.
Doğru diyorsun. Arkadaşımla derhaneye gittiğimiz ilk gün arkadaş bir kızla tanıştı, sohbet etti falan beni unuttu resmen. O gün çok dışlanmış hissettim gerçekten. Sonra bir daha gitmedim.

Yaşıtız. Hiç mi kız arkadaşın yok?
Yok. :(

16 yaşındayım. Benim de hiç sevgilim, flört ettiğim, konuştuğum tek bir kız bile olmadı. Bir süre öncesine kadar benim de içime dert oluyordu. Özgüvensiz biriyimdir. Ama dert edilmeyecek bi' mesele olduğunu anlıyorsun eğer kendi başının çaresine bakabilen biraz da benim gibi yalnızlığı seven biriysen. Para lazım, her şey için hele bu ülkede devirde. Paranı kazan yeter.
Karşımıza/karşına elbet beklediğin kişi çıkacak.

16 yaşındayım. Benim de hiç sevgilim, flört ettiğim, konuştuğum tek bir kız bile olmadı. Bir süre öncesine kadar benim de içime dert oluyordu. Özgüvensiz biriyimdir. Ama dert edilmeyecek bi' mesele olduğunu anlıyorsun eğer kendi başının çaresine bakabilen biraz da benim gibi yalnızlığı seven biriysen. Para lazım, her şey için hele bu ülkede devirde. Paranı kazan yeter.
Karşımıza/karşına elbet beklediğin kişi çıkacak.
Umarım ilelebet beklemem.

Geri
Yukarı