Hayattan zevk alamıyorum

Şaka bir yana insanların oyun zevki sizi ilgilendirmez.

Doğru söylüyor League of Legends bir insanın kendine yapabileceği en büyük kötülük. En basitinden sosyal hayatı tamamen ortadan kaldırıyor. Ben de o yoldan geçtim ve şu an bırakmış olmam yaptığım en güzel şey olabilir. Erkek'ten başka bir cinsiyet daha olduğunu öğrendim. :D

Doğru söylüyor League of Legends bir insanın kendine yapabileceği en büyük kötülük. En basitinden sosyal hayatı tamamen ortadan kaldırıyor. Ben de o yoldan geçtim ve şu an bırakmış olmam yaptığım en güzel şey olabilir. Erkek'ten başka bir cinsiyet daha olduğunu öğrendim. :D

O LoL mü? Oyunu 1 kere bile oynamadım, normal bir karakter sanmıştım. Bence de bırakmalı oyunu.

Gym'de değil, zaten Gym'de dediğim gibi herkes birbirini yalıyor, bir taraflarını kaldırmanın peşinde. Gym dışında oluyor bu.
Mental açıdan asla geliştirmiyor aksine bence psikolojik motivasyona bu kadar uğraşmak olumsuz etki yaratıyor. Ayrıca 100 kilo bir demiri havaya kaldırmanın karşılığında bütün yaşam tarzını değiştirmek karlı değil. Vasıfsız insanlara tavsiye ederim çünkü herkesin yapabileceği bir şey.
Sporun endorphin ve serotonin salgısını arttırdığı ve ruhsal sağlığa iyi geldiği kanıtlanmış bir şey. Ve evet tüm yaşam tarzını değiştirmek sırf iyi vücudum olsun diye yapılacak bir şey değil ordaki amaç daha sağlıklı bir hayata geçmek zaten. Herkesin yapabileceğine de inanmıyorum mesela sizin gibi başlayıp 2 hafta gittikten sonra bırakan çok var. Çoğu öyle zaten.

Hiçbirşeye hayatta sadece o varmış gibi bağlanmamak lazım ama insanda kendine bi meşgale arıyor sonuçta.

Başla, pes etmek yok. Bunlar bitince filmlere başla ve oyunlarda konuşmaya çalış. Daha sonra B seviyesinden yolu ilerlet. Sana geleceğin için iyi bir kapı açıyorum. Büyük ihtimalle girmeye korkarsın, senin yararına.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sporun endorphin ve serotonin salgısını arttırdığı ve ruhsal sağlığa iyi geldiği kanıtlanmış bir şey. Ve evet tüm yaşam tarzını değiştirmek sırf iyi vücudum olsun diye yapılacak bir şey değil oradaki amaç daha sağlıklı bir hayata geçmek zaten. Herkesin yapabileceğine de inanmıyorum mesela sizin gibi başlayıp 2 hafta gittikten sonra bırakan çok var. Çoğu öyle zaten.

Zihnini boşaltmak için yaptığın sporun meditasyondan farkı yok. Ama hardcore metal dinleyerek saçma sapan motivasyonlarla gaz alıp, üstüne bir de Gym'deki kankilerinin gazıyla yaptığın yırtınma asla aynı etkiyi bırakmaz.

2 Hafta sonra bırakmak mı? :D Sadece o ortamdan uzaklaştım. Şu an 90 kg curl atabiliyorum diyeyim siz anlayın.

Hayatsız gibi oyun oynayabilirsin oyunun iyi veya kötü olmasına gerek yok vakit geçsin konuşucak birileri olsun yeter. Az da olsa iyi geliyor tecrübeyle sabit 3k saat pubg mobil im var. Tabi sen valorantta deneyebilirsin daha mantıklı olur.
Dostum bu önerini gerçekten çok saçma buldum adamı neden asosyal yapmaya çalışıyorsunki zaman geçsin diye dışarda yeni arkadaşlar edinebilir tabi buda bir öneri.

Dostum bu önerini gerçekten çok saçma buldum adamı neden asosyal yapmaya çalışıyorsunki zaman geçsin diye dışarıda yeni arkadaşlar edinebilir tabii bu da bir öneri.

Kişisel kanaatimi belirttim. Her dışarı cıktığınızda yeni arkadaşlar ediniyor musunuz yoksa bırkaç yıllık arkadaşlarınızla sürekli aynı seylerimi yapıyorsunuz? Eğri oturup doğru konuşalım arkadaş edinmek dediğiniz şey zor insan herkese güvenemiyor sonuçta. Vakit geçirecek kimseniz yoksa oyun oynamak güzel bir alternatif yine de fikrinize saygı duyarım.

Dostum tabikide edinmiyorum ama oyun hayatsız gibi oyun oynamak önerisi saçma geldi ama saygı duyarım en azından kendine birşey katan bir etkinlik yapsa daha sağlıklı

Yeni konular

Geri
Yukarı