HD Tune sonuçları tamamen kırmızı çıktı

Disk sistemde görünmeyi bırakmış veya önemli bir sorunu yüzünden herhangi bir işlemde hata veriyor. Sistemi yeniden başlatıp kontrol edin.

1653125545315.png

Sistemi yeniden başlattım ve HDD Regenerator açtım ve HDD gözükmemekte şimdi.

Disk yönetiminden bakın ve disk büyük ihtimalle bozuldu. SATA ve güç kablosunu kontrol etmeyi deneyebilirsiniz çıkardığı sese de bakın.

Bad sectorlü HDD'mde veriler bozuk sektörlere denk geldiğinde çıkartmak için chkdsk komutunu kullanıyordum. Veri aktarmak için belki işine yarar.

CMD'yi aç:

chkdsk E: /f /r
"E" yerine sürücü harfi neyse onu yazın.

iCare 1 Yıllık Plan İncelemesi
Harddiskinizde değerli veriler varsa bu program ile kurtarın. Sonrasında hard diski Windows üzerinden biçimlendirin. Aynı sorun benim başıma da geldiğinde bunları yaptım hard diski sorunsuz kullanıyorum şu an.

İçinde fotoğraflar vardı ancak birini kurtardım o yeter bana diğerleri algılanmıyordu zaten.

Aynı sorun bende de olmuştu hocam, disk ölü olsa bile o kadar bad sector çıkması imkansız. Program hatası bu.

Aynı sorun bende de olmuştu hocam, disk ölü olsa bile o kadar bad sector çıkması imkansız. Program hatası bu.

SSD de sorun çıkmıyor aynı programla test ettiğimde zaten Low Level Format'ı başlattım bir kere.

Edit: 2 TB taşınabilir HDD kullanıyorum şu an öldü o disk sistemden söküp çöpe atmıştım yaklaşık 5-6 ay önce.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı