HD7790 vs GTX 750

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kafam iyicene karıştı R7 270 çok pahalı :/

Kardeşim sen GTX750Ti almazsan pişman olucaksın. Al bu kartı 2 yıl rahat et. En azından BF5 çıkana kadar BF4'ü ultra ayarlarda oynayanbileceksin MP'den bahsediyorum. Diğer yıl yeni oyunları Orta ayarlarda çok rahat oynarsın ki belki yüksek de olabilir.

Abi git sen gönlünün sesini dinle burada her kafadan bir ses çıkar iki kartta denk neredeyse bende yeni ekran kartı alıcaktım HD 7790 almayı düşünüyorum .

Fanboy'luk yapmayın GTX750Ti daha hesaplı oluyor ve daha performanslı oluyor hem Physx ve Experience var artı olarak Driverlar sürekli güncelleniyorken neden AMD'nin eski kartı alınsın? GTX750Ti güncel bir kart arkadaşlar.

Anlaşıldı bu sefer gerçekten son karar teknoseyir incelemesinide izledikten sonra gtx 750 ti alıyorum.

R7 265 veya R7 260 önerecektim ama geç kalmışım hayırlı olsun GTX 750 Ti da çok iyi bir kart.

@Erdem anıl

1) Forum kurallarına uymalısın. Yazım ve imlalarına dikkat etmelisin.
2) Soruma cevap vermen güzel. Fakat soruya aynı cevabı vermek doğru değildir.
3) Yine aynı soruyu soruyorum sana. "Neye dayanarak GTX 750 ekran kartının HD 7790 ekran kartından daha uzun ömürlü olduğunu söyleyebiliyorsun ?"

Hayırlı uyurlu olsun. Ben 450 lirayı GTX 750 Ti ekran kartına vermek yerine R9 270 alırdım. Aralarında çok çok iyi performans farkı var.
Acele etmeseydin keşke. Yinede GTX 750 Ti güzel bir karttır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı