Hearts of Iron 4 alınır mı?

Oyunu öğrenmesi biraz uzun sürecektir, strateji oyunlarını sevdiğinizi söylüyorsunuz.
Fiyatı da uygun, oyun da güzel. Ama DLC'lerin gerekli olduğunu söylemişlerdi.
Bir de Epic'te ücretsiz mi olmuştu bu sanki?
Uzun sürsün onda sıkıntı yokta dlc işi sıkıntılı dlc olmadan güzel mi emin değilim. Valla Epic'ten haberim yok olsa alırdım.
Ben dün aldım ve oynamaya başladım. Öncesinde Game Pass sayesinde oynuyordum ve cidden mükemmel bir oyun bence parasını son kuruşuna kadar hak ediyor.
Dlc sini almadın değil mi?
100 saatim var ve yeni "heeeee" dedim. Sen anla ne kadar zaman gerektiğini.
Maşallah ama zaman sıkıntım yok hergün biraz biraz öğrenirim dlc siz de güzelse.
Sabrınız yoksa alınmaz. Öğrenmek için bile uzun süre harcamanız gerekiyor.
Öğrenirim öğrenmesinede dlc leri olmadan güzel mi?

Uzun sürsün onda sıkıntı yokta dlc işi sıkıntılı dlc olmadan güzel mi emin değilim. Valla Epic'ten haberim yok olsa alırdım.

Dlc sini almadın değil mi?

Maşallah ama zaman sıkıntım yok hergün biraz biraz öğrenirim dlc siz de güzelse.

Öğrenirim öğrenmesinede dlc leri olmadan güzel mi?
Ben sadece 3 saat boyu rehber izledim oyunu öyle öğrendim. O kadar da zor değil. Tek sorun oyunda olması gereken çoğu şey DLC resistance DLC var mesela, oyuna istihbarat ekliyor ancak bunun zaten oyunda olması lazım.

İndirimle beraber Hearts of Iron 4 şu an 14,75 TL oldu oynayan çoğu kişi beğenmiş bende strateji oyunlarını severim ama şöyle bir sıkıntı var sosyalim coğrafyam falan kötüdür ve sevmem öyle dersleri sizce alayım mı, sarar mı? (DLC'lerini alamam) ona göre cevaplarsanız sevinirim.
Hoi4 benim hayatımda oynadığım en iyi strateji oyunu. DLC olmadan canın sıkılabilir ama YouTubeden DLC cracklemek ile ilgili videoları izleyip yapabilirsin. Ben yaptım gayet rahat. Tavsiye ederim olmadı iade edersin.

İndirimle beraber Hearts of Iron 4 şu an 14,75 TL oldu oynayan çoğu kişi beğenmiş bende strateji oyunlarını severim ama şöyle bir sıkıntı var sosyalim coğrafyam falan kötüdür ve sevmem öyle dersleri sizce alayım mı, sarar mı? (DLC'lerini alamam) ona göre cevaplarsanız sevinirim.
Oyunu öğrenmen o kadar kolay olmayacak, ama bir strateji olarak kesinlikle tavsiye ettiğim ve önerdiğim bir oyundur. Tek sorun oyun bana fazla karışık geldi, ben hala öğrenmeye çalışıyorum :D. Ayrıca DLC'leri kesinlikle al.

Geri
Yukarı