Hearts of Iron IV nasıl oynanır?

FizzKhalifa_07

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4gb Ram İntel UHD 605 İ3 4. Nesil
Meslek
Nazi Ordusunda General
Uzun süredir Age of History 2 oynuyorum artık sıkıldım ve HOI 4E geçeceğim oyun hakkında gram bilgim yok. Oyunu oynayarak öğrenmek istiyorum bana sadece temel şeyleri öğretebilecek bir forum video falan var mı? Video önerirseniz fazla uzun olmasın sıkılıyorum çünkü sağ olun.

Uzun süredir Age of History 2 oynuyorum artık sıkıldım ve HOI 4E geçeceğim oyun hakkında gram bilgim yok. Oyunu oynayarak öğrenmek istiyorum bana sadece temel şeyleri öğretebilecek bir forum video falan var mı? Video önerirseniz fazla uzun olmasın sıkılıyorum çünkü sağ olun.

Maxmarine RPleri izle hem komik oluyor hem de öğrenirsin genelde bir ülkenin tüm yollarını deniyor kendi öğreticileri de var son 2 güncellemenin öğreticileri daha yeni zaten uçak ve tank dizaynı için. Alman oynayarak öğren donanma hariç her şeyi basabildiği için öğrenmen kolay bir de sabırlı olman lazım önce asker nasıl basılır kaç bit olması gerekir nerede nereye kullanılır attrition nedir neye sebep olur bunlarla başla.

Ne kadar sürede öğrendi

Kanalda eğitim videosu yok ki.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Lakin tank ve uçak için yeterli değil çok değişti ikisi onun için yeni öğreticide çekti zaten.

HOI 4 için Game Pass aldım öğrenebilirim inşallah.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tamam pardon görememişim.

Konuyla alakasız oyun için sağlam Türkçe yama var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı