Hepsiburada bozuk ürün yollama sorunu

Sipariş detayında ürün onarılarak gönderildi yazıyor, müşteri hizmetleri değişim yapıldığı söyledi. Kargoyu alırken inceleyin arkadaşlar sorunum 1 ay sonra anca çözüldü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sipariş detayında ürün onarılarak gönderildi yazıyor, müşteri hizmetleri değişim yapıldığı söyledi. Kargoyu alırken inceleyin arkadaşlar sorunum 1 ay sonra anca çözüldü.
Nasil oldu da cozdun ne dedile? Nelere basvurdun bize de aciklayin lutfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar satıcısı Hepsiburada üzerinden MSI X470 Gaming Pro anakart sipariş verdim. Anakartın jaud 1 girişinde ki ayakları yamuk olarak geldi. Ürünü geri yolladım ilk etapta iade olumsuz sonuçlandı, tekrar iade edip değişimini talep ettim fakat bana ürünü tamir ederek yollamışlar. Kanunen sıfır bir ürünü değişim veya para iadesi yapılması zorunlu değil mi?
Merhaba, size yardımcı olabilmemiz için sistemde kayıtlı e-posta adresinizi, cep telefonu numaranızı ya da sipariş numaranızı özel mesajla iletir misiniz?

Hepsiburada.com üzerinden geçen elektrik süpürgesi için 2 paket toz torbası aldım. Bir paket elime ulaştı diğer paketi hiç tanımadığım birine teslim etmişler. Aras Kargo mükemmel çalışıyor.

İlgili kişi sorunu çözmüş arkadaşlar, ancak sonradan haber ettiği için "Bu sorunu yeni yaşadı zannetmiş konuya cevap veren kişiler".

Bu tip durumlarda cayma hakkını kullanıp iade edin ürünü. İade konusunda sorun çıkarttıklarına hiç şahit olmadım. Etmemeleri için ürünün kutu içeriğinden hiçbir şey eksiltmeyin, kutuyu düzgün açın mümkünse. Telefonun koruma jelatinini hemen çıkartmayın mesela? Değişim gibi durumlarda servis onayı gerektiği için işiniz uzuyor. Sıfır mal alan bir müşteri olarak kimseyi beklemek zorunda değilsiniz. Türkiye'deki değişim süreci hızlı ve adaletli olsa, kimse problem yaşamasa zaten müşteriler değişim talebinde bulunmaya korkmazdı. Korkuyorsak bir sebebi var.

Mesafeli satış sözleşmesinde Cayma Hakkı maddesi bulunmasa asla internetten alışveriş yapmam.
@Mehmet Batuhan Özcan Her firmada olumsuz 1-2 durum yaşanabilir. Hepsiburada.com gibi Türkiye'nin en büyük sanal mağazası söz konusunda olunca hayli hayli olabilir. Ek olarak iadenin reddedilme sebebi hakkında hiçbir bilgiye de sahip değilsin? Sordun mu neden reddedildi diye?

Ben Hepsiburada.com'dan son derece memnunum. En güvenilir alışveriş siteleri arasında 1. sıraya çok rahatlıkla koyabilirim. İade konusunda tartışılmaz şekilde en iyi firma Hepsiburada.com'dur. Altına da imzamı basarım :)

İndiriyorum şimdi ekran kartı sürücüsünü.
Chipset sürücülerini anakartın sitesinden indirip kurdum,windows 8.1 e geçsem sizce nasıl olur?
İlgili kişi sorunu çözmüş arkadaşlar, ancak sonradan haber ettiği için "Bu sorunu yeni yaşadı zannetmiş konuya cevap veren kişiler".

Bu tip durumlarda cayma hakkını kullanıp iade edin ürünü. İade konusunda sorun çıkarttıklarına hiç şahit olmadım. Etmemeleri için ürünün kutu içeriğinden hiçbir şey eksiltmeyin, kutuyu düzgün açın mümkünse. Telefonun koruma jelatinini hemen çıkartmayın mesela? Değişim gibi durumlarda servis onayı gerektiği için işiniz uzuyor. Sıfır mal alan bir müşteri olarak kimseyi beklemek zorunda değilsiniz. Türkiye'deki değişim süreci hızlı ve adaletli olsa, kimse problem yaşamasa zaten müşteriler değişim talebinde bulunmaya korkmazdı. Korkuyorsak bir sebebi var.

Mesafeli satış sözleşmesinde Cayma Hakkı maddesi bulunmasa asla internetten alışveriş yapmam.
@Mehmet Batuhan Özcan Her firmada olumsuz 1-2 durum yaşanabilir. Hepsiburada.com gibi Türkiye'nin en büyük sanal mağazası söz konusunda olunca hayli hayli olabilir. Ek olarak iadenin reddedilme sebebi hakkında hiçbir bilgiye de sahip değilsin? Sordun mu neden reddedildi diye?

Ben Hepsiburada.com'dan son derece memnunum. En güvenilir alışveriş siteleri arasında 1. sıraya çok rahatlıkla koyabilirim. İade konusunda tartışılmaz şekilde en iyi firma Hepsiburada.com'dur. Altına da imzamı basarım :)
Bunun konusu değil fakat internetten alınan ürünü iade etmek o kadar kanser ki sinir krizi geçirmeniz olası. Her mağaza için konuşmuyorum ama abartmıyorum yarısında böyle. Müşteri hizmetleriyle konuşulan en az 100 dakika gününüzün berbat olması falan fişmekan...

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı