Hepsiburada.com eksik ürün yollama durumu yaşadınız mı?

Daha fazla  
Herkese merhaba, belirttiğim siteden bir kask edindim. Yurtdışından yaklaşık 10 güne geldi. Fakat satan firmanın "hediye" olarak gönderdiği gözlük eldiven maske gelmedi. Herkese eksiksiz giden ürün bana böyle gelince üzüldüm. Ve hemen hepsiburada.com ile iletişime geçtim. Eksik ürün talebi açtılar ve söylediklerine göre yarın sonuçlanacak umarım lehime olur. Siz bu tarz bir durum yaşadınız mı?

Hediye mi, ürüne dahil mi? Arada büyük fark var. Eğer yorumda gördüğün hediye olarak gönderdiler mesajlarıyla, göndermek zorunda değiller. Ama ürünün başlık ve açıklamasında eldiven ve gözlük yazıyorsa göndermek zorundalar. İletişime geçerseniz gönderimi sağlanır.

Ürün fotoğraflarında beden ölçüsü yerinin üst tarafında dediğim ürünlerin 3'ünüde "Free Gift" şeklinde göstermişler.
Ürün size söz verilmiş olarak sayılıyorsa göndermek zorundalar. Tabi görmeden bir şey demek zor.

İnşallah diyelim yarın da sonuçlanmazsa yaygara koparacağım. Çünkü bu set olmadan kask takmamın hiçbir anlamı yok maalesef ki.
Merak etmeyin Hepsi Burada müşteri deneyimine çok değer veren bir firma. Sorunsuz bir şekilde çözülecektir diye düşünüyorum.

Merak etmeyin Hepsi Burada müşteri deneyimine çok değer veren bir firma. Sorunsuz bir şekilde çözülecektir diye düşünüyorum.
Maalesef. Bugüne kadar oyaladılar. Bugün iletişime geçtiğim 3 müşteri temsilcisi de yurtdışı ürünlerde eksik aksesuar gönderimi yapılmamaktadır dedi. Dilerseniz iade alalım falan yapıyorlar. Satıcı desen ben şikayet ettikten sonra hediye gönderdiği ürünün görselini kırpmış. Ama neyse ki açıklamadan silmeyi unutmuş elimde kanıt da var artık yani anlayacağınız baya film gibi olaylar yaşadım ilk yurtdışı alışveriş tecrübemde maalesef ki. Şuan ne yapsam bilmiyorum. Ürünü yollasam yine bi o kadar bekleyeceğim param hesabıma ne zaman yatacak o belli bile değil. En son müşteri temsilcisi bugün sonuçlanır memnun olmazsanız iade talebi açalım diyor. Gerçekten yazık yakışmadı bu hepsiburada.com'a hiç yardımcı olamıyorlar.

Maalesef. Bugüne kadar oyaladılar. Bugün iletişime geçtiğim 3 müşteri temsilcisi de yurtdışı ürünlerde eksik aksesuar gönderimi yapılmamaktadır dedi. Dilerseniz iade alalım falan yapıyorlar. Satıcı desen ben şikayet ettikten sonra hediye gönderdiği ürünün görselini kırpmış. Ama neyse ki açıklamadan silmeyi unutmuş elimde kanıt da var artık yani anlayacağınız baya film gibi olaylar yaşadım ilk yurtdışı alışveriş tecrübemde maalesef ki. Şuan ne yapsam bilmiyorum. Ürünü yollasam yine bi o kadar bekleyeceğim param hesabıma ne zaman yatacak o belli bile değil. En son müşteri temsilcisi bugün sonuçlanır memnun olmazsanız iade talebi açalım diyor. Gerçekten yazık yakışmadı bu hepsiburada.com'a hiç yardımcı olamıyorlar.
Her zaman derim amazon dan şaşmamak gerek.

Yeni konular

Geri
Yukarı