Hepsiburada çizik ekran kartı gönderdi

Cevaplarınız için teşekkür ediyorum.İade işlemlerine başladım.Sonradan fark ettiğimde vida sıkma yerleri öyle sıkılmış ki demir eğilmişti.Bundan sonra hepsiburada Allah göstermesin yanından geçmem.Sizede tavsiyem 2 kere düşünün bişey alırken.
Geçmiş olsun satıcı Hepsiburada'ydi değil mi ?

Geçmiş olsun, süreci bizlerle paylaşmaya devam ederseniz eğer şahsım adıma sevinirim.

Bu ara forumda çok fazla olmaya başladı bu kullanılmış ürün başlıkları, insan biraz irkiliyor indirimli bir ürün almaya...
Hepsiburada dan alışveriş yaparken satıcıya bakmalısınız.Alıcağnız ürünün satıcısı hepsibura olması lazım başka bir firma yazıyorsa almanızı tavsiye etmem sıkıntılar olabiliyor.
Satıcı zaten Hepsiburada.Süreci bu konuda benimle iletişime geçildiği anda tüm aşamalarıyla sizlere bildiricem.
Sizin RX 580'de benimki gibi gelmez umarım.

Satıcısı kim olursa olsun eğer 2.el kullanılmış teşhir ürünleri müşterilere 0 diye satıyorlarsa bu yasal olarak suçtur. Böyle ürünler satacaksa firmalar etik davranıp bunun bilgilerini paylaşmak zorundadırlar.
Böyle şeyler duydukça insanın midesi bulanıyor koskoca firmalar vatandaşın cebindeki 1 lirayı bile haksız yere almaya kalkar olmuş. Bunu yapan başka satıcı dahi olsa hepsiburadanın ismini kullanarak satış yapıyorlar her iki tarafta bu durumda haksızdır.

Cuma indiriminden bende RX 580 8GB aldım.Yorumları görünce içime kurt düştü.Cumartesi yada pazartesi benim kargom gelir inşallah düzgün çıkar.

Cuma indiriminden bende RX 580 8GB aldım.Yorumları görünce içime kurt düştü.Cumartesi yada pazartesi benim kargom gelir inşallah düzgün çıkar.
İnşAllah düzgün çıkar bizde şans yokmuş ama biyerde iyi oldu iade edip para geri ödendiği gibi RX 590 siparişi vericem itopya'dan stoklara girmiş.Sıkıntı çıkarmadan para iadesi yapsınlarda uğraştırmasalar bari.
Buyrun buda vida sıkma yerleri büyük ihtimal mining amaçlı kullanılmış kasaya sıksalar bu kadar eğilmez tahtaya sıkmışlar.

Dosya Ekleri

• IMG-20181130-WA0003.jpg
    IMG-20181130-WA0003.jpg
    57,8 KB · Görüntüleme: 171
İnşAllah düzgün çıkar bizde şans yokmuş ama biyerde iyi oldu iade edip para geri ödendiği gibi RX 590 siparişi vericem itopya'dan stoklara girmiş.Sıkıntı çıkarmadan para iadesi yapsınlarda uğraştırmasalar bari.
Buyrun buda vida sıkma yerleri büyük ihtimal mining amaçlı kullanılmış kasaya sıksalar bu kadar eğilmez tahtaya sıkmışlar.
Dostum ben tüm parçaları Hepsiburada dan aldım.Corsair 8gb 3000Mhz yerine 16GB DRR3 RAM yolladılar iade ettim.Satıcı farklıydı bende dedim satıcı farklıdır diye olmuştur.Senin mağduriyetini görünce hepten yusufladık bakalım ne olcak.

Dostum ben tüm parçaları Hepsiburada dan aldım.Corsair 8gb 3000Mhz yerine 16GB DRR3 RAM yolladılar iade ettim.Satıcı farklıydı bende dedim satıcı farklıdır diye olmuştur.Senin mağduriyetini görünce hepten yusufladık bakalım ne olcak.
Bunlar yeni yeni olmaya başladı şuan topladığım pc nin tüm parçalarını geçen sene ki Black Friday'dan almıştım hepsi temiz sorunsuz gelmişti ama şimdi bakıyorum benim gibi bir çok kişi mağdur oluyo.
Senin kart geldimi ?

Bunlar yeni yeni olmaya başladı şuan topladığım pc nin tüm parçalarını geçen sene ki Black Friday'dan almıştım hepsi temiz sorunsuz gelmişti ama şimdi bakıyorum benim gibi bir çok kişi mağdur oluyo.

Senin kart geldimi ?
Yok dostum. Dün öğlen verilen kart hala gelmedi :) Hepsiburadanın kargosu normalde ertesi gun getiriyor ama bu öyle olmadi.

Yok dostum. Dün öğlen verilen kart hala gelmedi :) Hepsiburadanın kargosu normalde ertesi gun getiriyor ama bu öyle olmadi.
Hayırlısıyla gelsinde 5 gün beklemeye razıydım ama ertesi gün geldide ne oldu kullanılmış geldi.Size gelmez İnşAllah.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı