Hepsiburada çizik ekran kartı gönderdi

26 Kasımda kargoya verildi. 27 Kasımda teslimat birimine ulaştı. Teslim tarihi 1 Aralık olarak gözüküyor ama hala gelmedi? Nedir bu rezillik.
Dostum tüm parçalar geldi sadece ram i geri yolladım ve kasam siparişlerime bakıyorum faturası bile oluşmamış 10 gün oldu yarın müşteri hizmetlerini arıycam.Gerçektende büyük rezillik bu son bida alışveriş yapmıycam hepsiburadadan.

Dostum tüm parçalar geldi sadece ram i geri yolladım ve kasam siparişlerime bakıyorum faturası bile oluşmamış 10 gün oldu yarın müşteri hizmetlerini arıycam.Gerçektende büyük rezillik bu son bida alışveriş yapmıycam hepsiburadadan.
Al benden de o kadar. 22'sinde monitör siparişı verdim tahmini kargo 27, tahmini teslim 29 diyordu. 28'inde aradım mesajda attım tahmini kargo ayın 30'u olarak gözükmektedir iyi hadi tamam bekliyim 2 gün daha dedim şuan ayın 3'üne giriş yaptık ve daha kargoya bile verilmedi ses seda yok mesaj attım tekrar tarafınızı en kısa sürede bilgilendireceğiz dediler. Umarım bugün gün içi kargoya verilmiş olur.

Bende ASUS ROG Strix RX 580 8 GB olan modelinden aldım 26'sında ve hala kargo gelmedi. Bilgilendirme de yapılmıyor, sıkıntı yada kullanılmış çıkmasında geç olsun güç olmasın.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Hepsiburada Hepsiburada pişmanlıktır. Eşim için Spigen marka bir şarj kablosu aldım. Hepsiburada'nın deposu Gebze'de kargo adresi ise Kartal. Sipariş 23 veya 24 Kasım, 28 Kasım kargo ve 29 Kasım teslimat idi sözde! Beceriksizliklerinden dolayı 29 Kasım tarihinde teslim edemediler.

Ne Kara Cuma imiş. Beceremeyecekseniz, elinize yüzünüze bulaştırıp, insanları mağdur edecekseniz YAPMAYACAKSINIZ. Ne yeterli alt yapınız ne yeterli teknolojiniz ne de iş ahlakınız var!!!

İşin pis tarafı 22'sinde sipariş verdim 30'unda geldi.Oda kullanılmış urün çıktı.Ayın 1'inde de iade için kargoya verdim bide 8 gün oraya gitmesini beklemem umarım.

Ekran kartını teslim aldım çok şükür sorunsuz ve ilk açan ben oldum. Detaylı test etmedim daha birkaç oyun oynadım, ilk izlenim gayet güzel.

Evet dostlar son durum şu şekilde:
Hepsiburada'dan mail geldi ve red cevabı verildi. Ben de hemen müşteri hizmetlerini aradım ve bana söylenen "Ürünü kurarken siz bu hale getirdiniz" tarzı bi cevap . Yani ürünü ben o hale getirmişim. Benden MSI'dan almam gereken bi rapor istediler. Ürünü İstanbul'a servise göndermem gerekecek. Ürünü de yarın bana tekrardan kargolayacaklarmış. Tüketici haklarına başvuruyim mi yoksa
o halde hepsiburada rezaletini kullanıyım mı ? Fikriniz nedir ?
Üstelikte elimde kutuyu açarken hepsi burada kutusu dahil olmak üzere video var dedim adam kale bile almadı benim yaptığımı savundu. Zaten ürünü 30.11 saat 3'te aldım. 01.12 sabah 9'da geri kargoya verdim.

Evet dostlar son durum şu şekilde:
Hepsiburada'dan mail geldi ve red cevabı verildi. Ben de hemen müşteri hizmetlerini aradım ve bana söylenen "Ürünü kurarken siz bu hale getirdiniz" tarzı bi cevap . Yani ürünü ben o hale getirmişim. Benden MSI'dan almam gereken bi rapor istediler. Ürünü İstanbul'a servise göndermem gerekecek. Ürünü de yarın bana tekrardan kargolayacaklarmış. Tüketici haklarına başvuruyim mi yoksa
o halde hepsiburada rezaletini kullanıyım mı ? Fikriniz nedir ?
Üstelikte elimde kutuyu açarken hepsi burada kutusu dahil olmak üzere video var dedim adam kale bile almadı benim yaptığımı savundu. Zaten ürünü 30.11 saat 3'te aldım. 01.12 sabah 9'da geri kargoya verdim.

Videoyuda gönderseydiniz keşke. Ürün belliki bi badireden geçmiş ve size öyle gelmiş. İspatınız varsa hakkınızı savunun tabiki neden bi badireden geçmiş ürünü kullanasınız.

Müşteri temsilcisine durumu anlatın, çok sorunlu ürün ile karşılaşan olduğu için video çektip açtım ürünü deyin, bu videoyuda göndermek istiyorum ve iade istiyorum diyebilirsiniz, gerekli bilgiyi verir zaten. Ama ilk başta videoyu göndermeliydiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı