Hepsiburada deforme ürün gönderip iade almıyor

@cumali_032 @berat3636 aynı telefonu kullandığımıza emin miyiz ya 120Hz ile ortalamanın bir tık üstü kullanarak 1 günü rahat kurtarıyorum ben. Telefon gayet iyi fiyat bandına göre. @cumali_032 Accubattery indirip %3-4 bandına şarja takıp 100 olana kadar beklet yaklaşık batarya ömürünü gösteriyor bir ona bak düşük değilse telefon iş görür.

@cumali_032 @berat3636 aynı telefonu kullandığımıza emin miyiz ya 120Hz ile ortalamanın bir tık üstü kullanarak 1 günü rahat kurtarıyorum ben. Telefon gayet iyi fiyat bandına göre. @cumali_032 Accubattery indirip %3-4 bandına şarja takıp 100 olana kadar beklet yaklaşık batarya ömürünü gösteriyor bir ona bak düşük değilse telefon iş görür.
Aynı telefonu kullandığımıza eminim. Tamam hocam, %3-4 olunca şarja takıcağım Accubattery ile bakacağım.

İade edemedim. Adamlar fatura kesmemiş bile. Biz kurumsal olduğumuz için iade faturası göndermemiz gerekiyor. Bu sabah talep oluşturdum. Faturayı birkaç saat önce oluşturup gönderdiler. Şimdi iade faturası kestim. İade talebi açtım. Satıcı puanı çok düşük. Alırken bakmamıştım. Bin pişman oldum.

Geri
Yukarı