Hepsiburada görseldeki ürünü iade eder mi?

attemps

Centipat
Daha fazla  
Hepsiburada'dan bir ürün aldım, elime bugün ulaştı ürünü hem beğenmedim hem de donanımsal problemi vardı. İade etmek istiyorum ancak kutuda çok ufak bir yırtık oluştu benim yüzümden. Sizce iade kabul olur mu?

Dosya Ekleri

• 0D9E211E-7285-4DA4-A6D6-4264060DF63B.jpeg
    0D9E211E-7285-4DA4-A6D6-4264060DF63B.jpeg
    92,1 KB · Görüntüleme: 80
Normalde problem çıkarmazlar, fakat satıcıya bağlı. Hepsiburada satıyorsa sorun olacağını sanmıyorum. Amazon falan hiç uğraştırmıyor böyle kutu deformasyonlarında. 🙃

Ayrıca neden Rampage aldınız hocam pek önerilmiyor rampage marka ürünler. Uzun sürede memnun kalan kimseyi görmedim henüz.

Normalde problem çıkarmazlar, fakat satıcıya bağlı. Hepsiburada satıyorsa sorun olacağını sanmıyorum. Amazon falan hiç uğraştırmıyor böyle kutu deformasyonlarında. 🙃

Ayrıca neden Rampage aldınız hocam pek önerilmiyor Rampage marka ürünler. Uzun sürede memnun kalan kimseyi görmedim henüz.

Hocam urunu bir tik acemiligime denk geldi ama bir daha asla Rampage urunleri almam ogrenmis oldum umarim iade yaparlar verdim kargoya.

Hocam urunu bir tik acemiligime denk geldi ama bir daha asla Rampage urunleri almam ogrenmis oldum umarim iade yaparlar verdim kargoya.
Anlaşmalı kargoya verdiyseniz o kabul edilir zaten geri göndermezler onu. Hatta tamir veya parça değişimi istenilen durumlarda da direkt para iadesi yapıyorlar tamir edilemiyor diye bahane gösterip.

Anlaşmalı kargoya verdiyseniz o kabul edilir zaten geri göndermezler onu. Hatta tamir veya parça değişimi istenilen durumlarda da direkt para iadesi yapıyorlar tamir edilemiyor diye bahane gösterip.

HepsiJet'e verdim ama satici Hepsiburada degil ucrette talep etmediler 14 gun olmamisti.

Yeni konular

Geri
Yukarı