Hepsiburada iadeyi kabul etmiyor

Yahu hayranım bu iade polikasına bende bir teyp almıştım bana orijinal kutusunu poşetleyip göndermişlerdi bende aynı şekilde gönderdiğimde eziklik olduğunu böyle kabul edemeyeceklerini belirttiler, saçmalığa bak adamların yolladığı gibi yollayınca suçlu gözüküyoruz. Seve seve iade almak zorundalar hijyen koşulları hariç hiçbir şeyde iade almama gibi bir şey söz konusu değil. İstersen 14 gün kullanıp 14. Günde iade edersin sana kalmış bu, deneyip deneyemeden memnun kalıp kalmayacağını bilemezsin.

Yahu hayranım bu iade polikasına bende bir teyp almıştım bana orijinal kutusunu poşetleyip göndermişlerdi bende aynı şekilde gönderdiğimde eziklik olduğunu böyle kabul edemeyeceklerini belirttiler, saçmalığa bak adamların yolladığı gibi yollayınca suçlu gözüküyoruz. Seve seve iade almak zorundalar hijyen koşulları hariç hiçbir şeyde iade almama gibi bir şey söz konusu değil. İstersen 14 gün kullanıp 14. günde iade edersin sana kalmış bu, deneyip deneyemeden memnun kalıp kalmayacağını bilemezsin.

Bunu aynı bu şekilde deyince elektronik ürün olduğu için iade olmaz diyorlar yıldırma politikası is inata bindi olan bana oldu her şeye de zam geldi.

Satıcısı Hepsiburada olmayan ürünleri alırken iki kat dikkat etmek gerekli, böyle pahalı ürünler olunca bizzat iletişim halinde olabileceğiniz firmalar gerekli diğerleri sallımasyon çalışıyor geçmiş olsun THH sayesinde severek iade alacaklar merak etmeyin. :)

Heh para iadesi gerçekleşti yalandan yere beni 1 haftadır uğraştırıyorlar şimdi bir dünya yol gidip THH'ye dilekçe verip şikayeti geri çekeceğim.

Son düzenleme:
Heh para iadesi gerçekleşti yalandan yere beni 1 haftadır uğraştırıyorlar şimdi bir dünya yol gidip THH'ye dilekçe verip şikayeti geri çekeceğim.

Söylemiştim, internetten aldığın her ürün, kod veya hijyen koşullarında değilse iadesi koşulsuz şartsız geri almak zorundalar. İstedikleri kadar debelenip dursunlar. İnsanı yormaktan başka bir şey değil.

Söylemiştim, internetten aldığın her ürün, kod veya hijyen koşullarında değilse iadesi koşulsuz şartsız geri almak zorundalar. İstedikleri kadar debelenip dursunlar. İnsanı yormaktan başka bir şey değil.

Ya sorma illa uğraştıracaklar Şikayetvar'a konu açmak yeterli oldu.
Para hesaba geçti monitör de geri göndermişler teslim almadan yolladım geri.

Son düzenleme:
Zaten ürün iade etmek isteyenlerin en büyük hatası, ürünün sorunu var demek oluyor. Beğenmedim iade etmek istiyorum deseler, garanti konuları falan devreye girmeyecek. Gereksiz detay vererek, karşı tarafa koz geçmiş oluyor. Sonra garanti işlemlerini devreye sokuyorlar. Her zaman uyarıyorum, ürün iade etmek istediğiniz de sorun var demeyin diye.

Vallahi var ya şu yorumunun Technopat Sosyal sitesinin bir yerine çerçeve yaptırılıp asılması lazım. Satıcılar artık kanunları bile takmıyorlar.

Geri
Yukarı