Hepsiburada iadeyi kabul etmiyor

Çok doğru demiş kesinlikle beğenmedim demek gerekiyor yoksa uğraştırıyorlar.

Şu an Trendyol üzerinden satın aldığım monitörü iade etme kavgası içerisindeyim. Aynı şekilde bana ısrarla ürünü ayıplı ürün olduğu için iade ediyorsunuz diyor. Ben ürünü beğenmeyip iade ediyorum diyorum ama anlamak istemiyor. Yıldırma politikası uyguluyorlar. 2 gündür mesajlarıma cevap vermiyor satıcı ama kazanan ben olacağım. Satıcının adı 'kraltech'. Uzak durun bence.

Şu an Trendyol üzerinden satın aldığım monitörü iade etme kavgası içerisindeyim. Aynı şekilde bana ısrarla ürünü ayıplı ürün olduğu için iade ediyorsunuz diyor. Ben ürünü beğenmeyip iade ediyorum diyorum ama anlamak istemiyor. Yıldırma politikası uyguluyorlar. 2 gündür mesajlarıma cevap vermiyor satıcı ama kazanan ben olacağım. Satıcının adı 'kraltech'. Uzak durun bence.
Edit: İadem gerçekleşti. Ve utanmadan diyorlar ki 'Mağazamız için yaptığınız yorumu düzeltir misiniz'. Çok beklersiniz.

Son düzenleme:

Edit: İadem gerçekleşti. Ve utanmadan diyorlar ki 'mağazamız için yaptığınız yorumu düzeltir misiniz'. Çok beklersiniz.

Daha dur aynı telefonu 40 kere daha alacaksın.

Konu sahibi arkadaş satıcının adını belirtebilir mi? Kimse de sormamış. En önemli kısım orası. Mimlenmesi lazım.

Konu sahibi arkadaş satıcının adını belirtebilir mi? Kimse de sormamış. En önemli kısım orası. Mimlenmesi lazım.

Satıcı beta Plus yani Gaming gen TR 2 ay önce de ekran kartı aldım yine Hepsiburada üzerinden aynı satıcıdan taktım 1 hafta kullandım kart sistemi sürekli siyah ekrana düşürüyordu iade ettim aynı gün kabul ettiler.

Satıcı beta Plus yani Gaming gen TR 2 ay önce de ekran kartı aldım yine Hepsiburada üzerinden aynı satıcıdan taktım 1 hafta kullandım kart sistemi sürekli siyah ekrana düşürüyordu iade ettim aynı gün kabul ettiler.
Bu arada ikisi aynı firma değil. Ben aradığımda onların bizden ayrı olduğunu söylemişti gaming gen tr. Kardeş firma gibi bişeyler galiba xd Bende 2K monitör almıştım o satıcıdan. Hiç sorun çıkarmadan iadeyi kabul etmişlerdi.

Bu arada ikisi aynı firma değil. Ben aradığımda onların bizden ayrı olduğunu söylemişti Gaming gen TR. Kardeş firma gibi bir şeyler galiba xd bende 2K monitör almıştım o satıcıdan. Hiç sorun çıkarmadan iadeyi kabul etmişlerdi.

Ayni diye biliyordum diyorum ya monitörde sorun çıkardılar fakat ekran kartında iade hemen aldılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı