Hepsiburada teslim aldığım ürünün para iadesini yaptı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Anladığım kadarıyla ürün size ulaştığı zaman kargo firması hala teslim alındı olarak işaretlememiş. Sende iptal butonuna bastığın zaman sanki kargo size hiç ulaşmamış gibi iadeye gerek kalmadan geri gidiyor. Sistemleri yavaş olduğu için ya da yoğunluktan dolayı uygulamaya geç yansımış olabilir. Evet burada suç kargo firmasının ama sizin bu durumu suistimal etmeniz haklıyken haksız duruma düşürüyor.
Hocam kargo geri gidiyor şu an olmayan kargo geri iade oluyor.

Anladığım kadarıyla ürün size ulaştığı zaman kargo firması hala teslim alındı olarak işaretlememiş. Sende iptal butonuna bastığın zaman sanki kargo size hiç ulaşmamış gibi iadeye gerek kalmadan geri gidiyor. Sistemleri yavaş olduğu için ya da yoğunluktan dolayı uygulamaya geç yansımış olabilir. Evet burada suç kargo firmasının ama sizin bu durumu suistimal etmeniz haklıyken haksız duruma düşürüyor.
Ürünü Şubeden Direk Teslim Aldım.

Hocam kargo geri gidiyor şu an olmayan kargo geri iade oluyor.

Ürünü Şubeden Direk Teslim Aldım.
İki farklı kart ile para yatırıp geri çektim. Direkt olarak kartlara yatırdı ücreti soru sormadı. Halbuki müşteri hizmetleri sorar demişti. Ya asıl kart sahibine ulaşın hocam ya da muşteri hizmetlerini arayın size çözüm yolu sunsunlar. Aksi halde bu iş mahkemeye kadar gider.

Oldu mu korsan yüklemeyin diye anıran tayfa şimdi hırsızlık peşinde.
Korsan bir insanın emeğini çalmaktır. Kişinin suçudur.

Bu orda çalışanların suçu sisteme geç giren kişinin suçu. Bu parayıda o kişi ödemelidir. Keyfine göre kargoları geç giremez.

Tabi siz de "Japonyada tren 1 dk geç gelmiyor'a" medeniyet dersiniz. Buda aynı şeydir.

Ürünün parası bir şekilde geri ödenmiştir. Konu Kilit.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı