Hepsiburada ürün iade talebini kabul etmiyor

TheCrimsonborn

Centipat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Programmer
Bir kulaklık satın aldık almaz olaydık, zaten son 5-6 aydır Hepsiburada memnuniyeti iyice düşüş gösterdiği apaçık belli. Ürün de sahte zaten...
Neyse, iade talebi oluşturuyorum yazıyorum derdimi, "başarısız" falan diyor. Gerçekten kaç defa denedim bilmiyorum bile.

Hepsiburada son 1 yıl içerisinde kalitesini çok düşürdü. Bizzat şahit oldum. Konunuza gelecek olursak gündemdeki pandemi olaylarını biliyorsunuz, kulaklıkta cilde direkt temas eden bir ürün olduğu için belki bu yüzden iade almıyor olabilirler. Müşteri hizmetlerini aramayı denediniz mi ?

Kulaklık Covid öncesi de hijyen ürünleri sınıfında olduğundan iadesi sıkıntı. Sözleşmede açıkça bunu belirtmiş olmalılar. Tabi kimse okumuyor o sözleşmeyi.

Kulaklık hiçbir zaman iade edilmez. Hijyen yüzünden. Pandemiyle alakası yok. 3-4 sene önceki bir tecrübem bu. Orjinal olmayan ürün (Xiaomi Piston 3) gelmişti elime. Sosyal medya yardımıyla iade ettim ben. Yoksa sadece müşteri hizmetlerinden ulaştığımda almıyorlardı. Ürün sahte, replika diyorum, anlatıyorum neler olduğunu, isterseniz görsel olarak mailden ulaştırayım size daha iyi anlarsınız diyorum, sonra onlarda "ama iade alamayız, hijyen vb" diyor. Twitterda birkaç görsel ekleyerek durumumu arz ettim. Anında iade aldılar. Sorgu sual yok.
Bilgi olarak vereyim dedim.

Ürün ayıplıysa peki?

Şimdi bunu yazdım.

Ne zaman satın aldınız? Eğer 14 gün içinde satın aldıysanız koşulsuz, bir neden belirtmeden iade etme hakkınız var.
4 gün önce satın aldım bu gün elime ulaştı
Kulaklık hiçbir zaman iade edilmez. Hijyen yüzünden. Pandemiyle alakası yok. 3-4 sene önceki bir tecrübem bu. Orjinal olmayan ürün (Xiaomi Piston 3) gelmişti elime. Sosyal medya yardımıyla iade ettim ben. Yoksa sadece müşteri hizmetlerinden ulaştığımda almıyorlardı. Ürün sahte, replika diyorum, anlatıyorum neler olduğunu, isterseniz görsel olarak mailden ulaştırayım size daha iyi anlarsınız diyorum, sonra onlarda "ama iade alamayız, hijyen vb" diyor. Twitterda birkaç görsel ekleyerek durumumu arz ettim. Anında iade aldılar. Sorgu sual yok.
Bilgi olarak vereyim dedim.

Şimdi bunu yazdım.
Xiaomi Piston aldım bende sahte oğlu sahte kulaklık yassı kablo bile değil, ben bunun iadesi için elimden gelen her şeyi yapacam.

Geri
Yukarı