Hepsiburada ve Kaan Dijital rezilliği

İşte bu çok kötü, muhtemelen Logitech e hiç gitmedi.
Hepsiburada'nın destek talebinde darlıyorum. "Çözüme ulaşmazsa sizi ve servis ekibinizi THH'ye şikayet edeceğim." diye. Tehdit gibi oluyor ama göz korkutmak zorundayım. Bir de Hepsiburada bana şunu dedi:
1625487704506.png

Yalana bakın.
Halbuki Hepsiburada bir önceki talepte de bunu dedi:
1625487733787.png

Bir de Hepsiburada sizi aradık dedi ama 2 saniyeliğine aradı ve kapadı. Açamadan kapadılar. 2 saniyede telefona nasıl ulaşayım, telefonu açayım ya?

Hepsiburada'nın destek talebinde darlıyorum. "Çözüme ulaşmazsa sizi ve servis ekibinizi THH'ye şikayet edeceğim." diye. Tehdit gibi oluyor ama göz korkutmak zorundayım. Bir de Hepsiburada bana şunu dedi:
Eki Görüntüle 1096835
Yalana bakın.
Halbuki Hepsiburada bir önceki talepte de bunu dedi:
Eki Görüntüle 1096836

Bir de Hepsiburada sizi aradık dedi ama 2 saniyeliğine aradı ve kapadı. Açamadan kapadılar. 2 saniyede telefona nasıl ulaşayım, telefonu açayım ya?
Gerçekten inanılmaz, Hepsiburada şuraya şöyle yolla diyor yolluyorsunuz ve sonra sorun çıkınca bizden habersiz yollamışsınız diyor, kaldı ki şuraya yollayın mesajı sistemde kayıtlı, maille falan gelme de değil anında görülememe ihtimali olsun.

Çok geçmiş olsun, bu durumu Logitech Global e yazın mutlaka.

Şikayetvar'a yazın. Size mail aracılığyla veya şikayetvar'dan mı neredense artık size ulaşacaklardır.

Edit: Şimdi gördüm mesajınızı. Ne yapalım, sağlık olsun. Logitech'e bildirin.

@Procon1337 @slayerdutch Hocalarım onu da yazdım.

logitech111.JPG

Hazırda bilet numaram vardı. Destekteki vatandaş "Her türlü sorun olunca bize bildirin." demişti ve yazdım. En kötü 1 güne dönerler.

Biraz önce de H*psiburada ile konuştum. "İlgili üst mertebeye bilgilendireceğiz." diyorlar. Biraz önce yine aradılar ve arama süresi 1 saniye. İyi bari babam ile konuşmamdan kısa. :D

Merhabalar hocam iş çözüldü mü, ben de G29 aldim aynı firmadan 1 yıl önce ve bugün pedallari bozuldu, dediğiniz gibiyse göndermek bile istemiyorum garantiye.

Merhabalar hocam iş çözüldü mü, ben de G29 aldim aynı firmadan 1 yıl önce ve bugün pedallari bozuldu, dediğiniz gibiyse göndermek bile istemiyorum garantiye.
Logitech ile iletişim kurun. Ben Logitech ile iletişim kurup, sorunu anlattım. Ürünün sorununu kayıt altına alıp gönderdim. Logitech 1-2 gün düşündükten sonra yeni ürünü gönderdi.

@Cymbal
Ayrıca garanti dediğimiz yer Kaan Dijital oluyor ve adamlar ile konuşsanız iğrenirsiniz. Öyle bir gevşeklik var ki adamlarda her konuşmada sarhoş gibi konuşuyorlardı.

Logitech ile iletişim kurun. Ben Logitech ile iletişim kurup, sorunu anlattım. Ürünün sorununu kayıt altına alıp gönderdim. Logitech 1-2 gün düşündükten sonra yeni ürünü gönderdi.

@Cymbal
Ayrıca garanti dediğimiz yer Kaan dijital oluyor ve adamlar ile konuşsanız iğrenirsiniz. Öyle bir gevşeklik var ki adamlarda her konuşmada sarhoş gibi konuşuyorlardı.

Teşekkür ediyorum hocam, size de tekrardan geçmiş olsun.

Geri
Yukarı