Hepsiburada'yı nasıl şikayet edebilirim?

Peşine düşerseniz mahkemeden sonuç alabilirsiniz " iade gerekli şeklinde bir servis raporuyla bana geri gönderilmiş olsa ve ben iade etsem gene canıma dokunmayabilirdi" bu kısımdan bir şeyler çıkabilir ama uğraştırır.

Belki biraz acı gerçekler olacak ama bu memlekette işiniz, hayatınız, sevdikleriniz bir adalet sistemine bir de sağlık sistemine düşmesin.

THH başvurularında tüketicinin haksız olma durumunda karar çıkarsa ve verilen firma savunmasını bir avukat aracılığıyla yapmışsa uyuşmazlık bedeli yani ürün bedelinin %12'si kadar vekalet ücretini tüketici ödüyor ama mahkemede iş nasıl yürür bilgim yok, yorum yapamam. Eğer mahkeme yoluna giderseniz avukat tutmasanız bile süreçle ilgili bilgi vs. almak için danışmanlık ücreti ödeyip sorularınızı sorup öyle yola çıkmanızda fayda var.
Ben muhtemelen mahkemeye düşerse de geri çekerim. Yani kalkıp bir de üstüne bir şeyler ödemek zorunda kalırsam iyice canım yanar, aslında yapılan başvuruyu iptal edebiliyor olsak şimdiden de iptal ederdim de iptal etmek için de gidip başvurmam gerekiyor sanırım

Ben muhtemelen mahkemeye düşerse de geri çekerim. Yani kalkıp bir de üstüne bir şeyler ödemek zorunda kalırsam iyice canım yanar, aslında yapılan başvuruyu iptal edebiliyor olsak şimdiden de iptal ederdim de iptal etmek için de gidip başvurmam gerekiyor sanırım

Evet iletildiği THH'ye elden gidip dilekçe vermek gerekiyor.

Geri
Yukarı