Rehber Her bütçeye uygun kulaklık önerileri

Hocam bütçeniz kulakiçi kulaklıklarda yüksek bir bütçe kulakiçi ister misiniz? Kulaküstünden daha fazla performans alacağınız kesin.
Yani yukarıda da bahsettiğim gibi dediğim şartları bu fiyat aralığında ne sağlarsa satın alabilirim. Mikrofon olur, gaming kulaklık olur. Sizin önerebileceğiniz bir ürün var mı peki?

Yani yukarıda da bahsettiğim gibi dediğim şartları bu fiyat aralığında ne sağlarsa satın alabilirim. Mikrofon olur, gaming kulaklık olur. Sizin önerebileceğiniz bir ürün var mı peki?

Sizce hangisinde daha çok temiz ses alabilirim?
Bu arada bir arkadaşta bu kulaklığı önerdi.

Hatta bütçeyi azıcık artırabilirseniz mikrofon konusunda en iyisi bu olur.

Kulaklığı kendim kullanıyorum çok kaliteli bir kulaklık, öneririm.
Sizce hangisinde daha çok temiz ses alabilirim?
Bu arada bir arkadaş da bu kulaklığı önerdi.
Fena değil, siz bilirsiniz.

Hatta bütçeyi azıcık artırabilirseniz mikrofon konusunda en iyisi bu olur.

Kulaklığı kendim kullanıyorum çok kaliteli bir kulaklık, öneririm.

Fena değil, siz bilirsiniz.
Bütçe 150-200₺ arası bir şey alabilirim. Tek korkum sesin karşıya temiz gidememesi. Onun için baya bir kararsız kalıyorum. Yaka mikrofon mu alayım yoksa gaming kulaklık mı? Sanki yaka mikrofonda daha temiz ses elde edeceğimi düşünüyorum.

Bütçe 150-200₺ arası bir şey alabilirim. Tek korkum sesin karşıya temiz gidememesi. Onun için baya bir kararsız kalıyorum. Yaka mikrofon mu alayım yoksa gaming kulaklık mı? Sanki yaka mikrofonda daha temiz ses elde edeceğimi düşünüyorum.
Yaka mikrofununda daha temiz ses elde edersiniz. Peki kullanım amacınız nedir? Yayın yapmak, v,deo çekmek mi yoksa birileriyle konuşmak mı? Eğer sadece konuşacaksanız yaka mikrofonu gereksiz.

Geri
Yukarı