Her bütçeye uygun kulaklık önerileri

Bugün Tonosmart Sono kulaklığım geldi, kasaya taktım ilk başta ses geldi sonradan birden ses gitti kasayı tekrar açtım ve sadece sol tarafı çalışıyordu. Driverları sildim çözüm bulamadım.

Bugün Tonosmart Sono kulaklığım geldi, kasaya taktım ilk başta ses geldi sonradan birden ses gitti kasayı tekrar açtım ve sadece sol tarafı çalışıyordu. Driverları sildim çözüm bulamadım.
Haydaa geçmiş olsun hocam. Yakın zamanda benzer sorunu yaşayan bir üye daha vardı konusu açılmıştı:

Ürünü teknostore'dan mı aldınız? Ben de aynı ürünü bu siteden sipariş verdim daha bugün de üst üste aynı sorunları görünce tedirgin olmamak elde değil.

Haydaa geçmiş olsun hocam. Yakın zamanda benzer sorunu yaşayan bir üye daha vardı konusu açılmıştı:

Ürünü teknostore'dan mı aldınız? Ben de aynı ürünü bu siteden sipariş verdim daha bugün de üst üste aynı sorunları görünce tedirgin olmamak elde değil.
Hocam mikrofonda rüzgar sesi var, sesim aşırı kötü çıkıyor. İlk taktıktan sonra müzik açtım eko+%1000 bass ile çalışıyordu kulaklığı ışık hızıyla çıkarmam aynı anda oldu. Mikrofonu, kulaklığa takıyorum çok çabuk düşüyor yalama gibi. Ben aldığım gün iade etmiş oluyorum maalesef. Şimdi GXT 450 Blitz kulaklığını almayı planlıyorum.

@enonertetanem dostum benim Cooler Master markasına karşı bir tavrım var senin önerinr çok saygı duyuyorum da zamanında markanın forum temsilcisi ile bir tartışma yaşadım o günden sonra Cooler Master marka hiçbirşey almadım dünyanın en iyi ürününü 2. üründen daha ucuz da olsa almıyorum o 2. Ürünü alıyorum. O yüzden GSP 350 sordum aslında sana. Senin bana sürekli MH752 önerip benim başka markalar alma sebebim bu.
Anlıyorum, sana kalmış. GSP 350, USB olması haliyle GSP 300'den daha kötü. İade politikası iyi bir satıcıdan alırsan GSP 300'e hayır demem de anakartının iyi besleyebileceğinin garantisini veremem.

Bu durumda ses kartlı olan MH752 ve Cloud 2 kalıyor. Cloud 2 denedin iade ettin ve MH752 istemiyorsun.

O zaman ya Cloud Stinger alacaksın ya da GSP 300 alıp deneyeceksin.

Genelde oyun için, müzik dinleme ve pc kullanımı için.
(Edit: Bütçe sorunu yok, tavsiye edebileceğiniz en kaliteli kablosuz kulaklık)
Audeze Penrose olur bu fakat doğru düzgün inceleme vs. görmedim. Beklemenizi tavsiye ederim, sonra pişman olmanızı veya beni suçlamanızı istemem. 😅

Hocam mikrofonda rüzgar sesi var, sesim aşırı kötü çıkıyor. İlk taktıktan sonra müzik açtım eko+%1000 bass ile çalışıyordu kulaklığı ışık hızıyla çıkarmam aynı anda oldu. Mikrofonu, kulaklığa takıyorum çok çabuk düşüyor yalama gibi. Ben aldığım gün iade etmiş oluyorum maalesef. Şimdi GXT 450 Blitz kulaklığını almayı planlıyorum.
QC ile ilgili sorunu mu var bu kulaklığın anlamadım gitti. Anakartın nedir? Kasanın arkasına takmayı denedin mi?

@enonertetanem Hocam merhabalar, bugün aldığımız mh752 geldi fakat bu kulaklığın basslarını en üst seviyenin bir tık altına aldığımızda şarkılarda bir çamurluk oluşturuyor, kulaklık süremiyor kaldıramıyor gibi, daha önce böyle bir durum ile karşılaşmadım ne Razer Kraken Tournament Editon kullanırken ne de MH 650 kullanırken? Acaba sürücüsünde mi sorun var bunun yoksa normal mi, bunu nasıl anlayabiliriz? Bu kadar övülen bir kulaklık için fazla mı beklenti oluşturduk anlamadım :))
@Cooler Master Türkiye Belki sizlerde yardımcı olursunuz? Birde firmware'ı kurmadım, indirdim fakat kulaklıkta yüklü olan daha yeni bir sürümmüş anladığım kadarıyla ve gerçekten bitdefender indirmeye çalıştığımızda sürekli malware, virüs tarzı uyarılar veriyor hem portalda hem firmware konusunda, çözüm olarak kapattık Bitdefender total sec.'i ama yaşamamız gerekiyor böyle saçma sorunlar :))

@Osman Tuç anladım hocam, umarım trust kulaklıkta şansın yaver gider. Yalnız aynı sorunu yaşayan mert karayel kulaklığı iade etmeye çalıştığını ama iade almadıklarını söylemişti, siz iade edebiliyor musunuz?

@enonertetanem hocam aynı kulaklığı ben de sipariş verdim anakartım bu:
Uyumlu mudur acaba?

@pizz3man Hocam merhabalar, bugün aldığımız mh752 geldi fakat bu kulaklığın basslarını en üst seviyenin bir tık altına aldığımızda şarkılarda bir çamurluk oluşturuyor, kulaklık süremiyor kaldıramıyor gibi, daha önce böyle bir durum ile karşılaşmadım ne Razer Kraken Tournament Editon kullanırken ne de MH 650 kullanırken? Acaba sürücüsünde mi sorun var bunun yoksa normal mi, bunu nasıl anlayabiliriz? Bu kadar övülen bir kulaklık için fazla mı beklenti oluşturduk anlamadım :))
EQ ayarlarıyla oynadıysan olabilir, kulağın iyi değilse veya tecrübeli değilsen iyi sonuçlar çıkarabileceğini sanmıyorum. Ben de çok anlamam açıkçası EQ'dan. Öyle çok gerekli bir şey değil zaten sürücüsü, sadece EQ ayarı yapamıyorsun ki bunu birçok programla zaten yapabiliyorsun. Mesela Equalizer Apo ile.

@pizz3man hocam aynı kulaklığı ben de sipariş verdim anakartım bu:
Uyumlu mudur acaba?
Anakartınla bir durum yok, arkadaşların büyük ihtimalle bilgisayarlarıyla veya topraklama ile sorunları var. Zaten böyle kulaklıklar güç gerektirmiyor.

En son ihtimal ise Tronsmart'ın kötü bir QC'ye sahip olması yani bazı parçalar iyi çıkar bazılar kötü çıkar ki bana öyle bir ihtimal mantıklı gelmedi.

@enonertetanem
Hocam bekleyin demişsiniz ama şu anda türkiyeden satın alabileceğim bir model yok mudur tavsiye? Şöyle kaliteli başarılı bir ürün? 😊 Yokmu sizin nezdinizde top high en kablosuz bir gaming kulaklık?

Geri
Yukarı