Her bütçeye uygun kulaklık önerileri

@enonertetanem GSP 350 ses kartlı olmasından dolayı neden GSP 300 den kötü daha iyi olması gerekmez mi? Anakartımda ALC 887 codec var
Anakartın eskiyse işine yarar da onun dışında daha kötü çünkü sesi işliyor. Zaten çoğunlukla USB tipi kulaklıkların içinde ucuz ve kalitesiz amfi/dac olduğu için iyi olmuyor.

@enonertetanem
Hocam bekleyin demişsiniz ama şu anda türkiyeden satın alabileceğim bir model yok mudur tavsiye? Şöyle kaliteli başarılı bir ürün? 😊 Yokmu sizin nezdinizde top high en kablosuz bir gaming kulaklık?
Dostum, zaten Audeze Penrose büyük ihtimalle paranın alabileceği en iyi kablosuz kulaklık olacak ama doğru düzgün inceleme yok. Bir de yurt dışından almak zorunda kalacaksın çok sorunsa ama daha satışa çıkarılmadı diye biliyorum. Pre-order yapabiliyorsun gerçi.

Şuanda işim var ama yarın sana Türkiye'den birkaç tane öneririm.

Anlıyorum, sana kalmış. GSP 350, USB olması haliyle GSP 300'den daha kötü. İade politikası iyi bir satıcıdan alırsan GSP 300'e hayır demem de anakartının iyi besleyebileceğinin garantisini veremem.

Bu durumda ses kartlı olan MH752 ve Cloud 2 kalıyor. Cloud 2 denedin iade ettin ve MH752 istemiyorsun.

O zaman ya Cloud Stinger alacaksın ya da GSP 300 alıp deneyeceksin.

Audeze Penrose olur bu fakat doğru düzgün inceleme vs. görmedim. Beklemenizi tavsiye ederim, sonra pişman olmanızı veya beni suçlamanızı istemem. 😅

QC ile ilgili sorunu mu var bu kulaklığın anlamadım gitti. Anakartın nedir? Kasanın arkasına takmayı denedin mi?
Kasanın arkasına taktım zaten. Kasayı her kapatıp açınca farklı şeyler oluyor, ya sol tarafı çalışıyor sadece ya da ekolu+%1 milyon basslı geliyor ses. Sürücüleri sildim tekrar yükledim (realtek). Yaptım kulaklık düzeldi ama mikrofon manyak gibi cızırtı+rüzgar+patlama sorunu var. Kayıt aygıtlarında nasıl "Geliştirmeler" sekmesi yok anlamıyorum 270TL'lik kulaklıkta nasıl driver olmaz, nasıl gürülte .1engelleme olmaz bir fikrim dahi yok. Anakart modelim H61MGV3 7.1/7.5 version. Driverını atabilirseniz onu da güncelleyip deneyeyim.

@enonertetanem
Hocam Türkiyede bulabileceğim üst düzey kablosuz kulaklık konusunda yardımcı olacaktınız 😇
Pardon, unutmuşum. Önerebilirim de dediğim gibi parana yazık olacaktır. Audeze Penrose veya daha ucuz olan kablosuz kulaklıklar senin için daha iyi olacaktır ama birkaç tane var:

İkisini de denemedim ama özellik ve çok yönlülük açısından Arctis Pro Wireless daha iyi gibi gözüküyor. Malzeme kalitesi ve ses performansı olarak da GSP 670 daha iyi deniliyor. ''Şunu kesinlikle al'' diyemem, mümkünse kendin deneyerek daha iyi bir sonuca varabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı