Her gün olsa yerim diyebileceğiniz bir yemek var mı?

Hocam bence biraz üstüne gidin burada müşteriden korkarlar orada adam yeni ve baskınlık kuruyorsa bence siz baskıncı olun. Etrafında şikayet edin dükkanı falan Kayseri'de böyle adam yok. Ama dışarıda çok anlamıyoz biz bu işi.

Baskınlık derken hocam, ugrasiyim mi? O adamla pek bir işim yok artık, önceden sohbet falan ederdik. Sonradan ne halt olduğunu anladım ilişigimi kestim. Yüzüne bakmıyorum, alışveriş yapmıyorum oradan.

Hocam orasının iskenderi güzelde geçen tek tırnak falan çıktı dediler bizimkiler korktum ne diyorsunuz bu konu hakkında.
Hocam duymadım ben ama şaşırdım. Orasının sadece yemekleri değil, hizmeti de güzel. Gültepe mahallesindeki Elmacıoğlu, diğer yerlerinden çok daha iyi hizmet açısından. Ekmek istiyoruz örneğin, diğer şubeleri 1 verirken onlar 3 veriyor mesela. Ama şaşırdım, duymamıştım.

Baskınlık derken hocam, ugrasiyim mi? O adamla pek bir işim yok artık, önceden sohbet falan ederdik. Sonradan ne halt olduğunu anladım ilişigimi kestim. Yüzüne bakmıyorum, alışveriş yapmıyorum oradan.

Hocam adamla uğraşın. Girin dükkana bu ne kadar bu ne kadar deyip durun. Sonra adam sinirlenince basın gidin. 2 3 kez yapın bunu sonra adam iyice sinirlenincede şikayet ediceğinizi söyleyin arayın gerçekten gelip soruştursunlar sonunda adam korkar.

Sağlam et döner (Ekrem Coşkun değil) > Kapalı kıymalı pide (Terme/Zigana tarzları güzel) > Kıkırdaksız tavuk döner > Porsiyon/fiyat oranı yüksek kebap > Temiz ve ince kıyılmış, soğumamış kokoreç > gün içerisinde yağının baymayacağına inandığım iskender.

Hocam adamla uğraşın. Girin dükkana bu ne kadar bu ne kadar deyip durun. Sonra adam sinirlenince basın gidin. 2 3 kez yapın bunu sonra adam iyice sinirlenincede şikayet ediceğinizi söyleyin arayın gerçekten gelip soruştursunlar sonunda adam korkar.

Sağ olun hocam, aklımda dursun bu. Şu anlık adamla bir işim yok sevmiyorum konuşmuyorum yapmamin manası yok artık. Çünkü o herifin dükkanına girince kendimi mutsuz hissediyorum. Artık nasıl psikolojimi bozduysa.

Yeni konular

Geri
Yukarı