Her kıza aşık olup ret yiyince depresyona girmek

Yer
Türkiye
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, öncelikle konu mizah amaçlı falan değildir, gelip de alakasız mesajlar atmayın. Konuya gelirsek dostlar yaklaşık ortaokul 7. sınıftan beri her gördüğüm güzel kıza karşı ilgi duymaya başladım. Ve çocuğuna bunu söylememe rağmen kiminin sevgilisi vardı kimi kabul etmedi kimine adam gibi söyleyemedim bile. Anlayacağınız hep içime atıyordum çünkü gerçekten seviyordum. Bugün lise sıralarında oturuyorum ve tekrar bir kıza daha aşık oldum maalesef. Çoğu kişi eminim bu sevgi değil hevestir diyecektir dostlar sevgi budur heves falan değildi benimkisi, söylemekten korkuyorum çünkü kabul etmemesi durumunda tekrar depresyona gireceğim kafamı yoracağım, etrafımdaki insanlara bakıyorum, böyle konuları ciddiye almıyorlar. Ne yapacağım bilemiyorum? Mesajlarınızı bekliyorum.

Merhaba arkadaşlar, öncelikle konu mizah amaçlı falan değildir, gelip de alakasız mesajlar atmayın. Konuya gelirsek dostlar yaklaşık ortaokul 7. sınıftan beri her gördüğüm güzel kıza karşı ilgi duymaya başladım. Ve çocuğuna bunu söylememe rağmen kiminin sevgilisi vardı kimi kabul etmedi kimine adam gibi söyleyemedim bile. Anlayacağınız hep içime atıyordum çünkü gerçekten seviyordum. Bugün lise sıralarında oturuyorum ve tekrar bir kıza daha aşık oldum maalesef. Çoğu kişi eminim bu sevgi değil hevestir diyecektir dostlar sevgi budur heves falan değildi benimkisi, söylemekten korkuyorum çünkü kabul etmemesi durumunda tekrar depresyona gireceğim kafamı yoracağım, etrafımdaki insanlara bakıyorum, böyle konuları ciddiye almıyorlar. Ne yapacağım bilemiyorum? Mesajlarınızı bekliyorum.

Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleme:
Bu bahsettiğiniz aşk değildir. Sadece hoşlanmak. Aşk sandığınız kadar basit bir şey değildir. Tekrar bir kıza aşık oldum maalesef nedir? 😂

Kabul etmiş etmemiş, Dünyanın sonu değil sonuçta. Güzel çok, takma kafana. İlla size göre biri çıkar.

Acı bir gerçek: Her kız sizden hoşlanmak zorunda değil ve seninkinin hoşlantı olduğunu düşünüyorum. Kızın saçından, davranışlarından hoşlanırsın. Hepsi olabilir ve bu sana aşıkmışsın gibi geliyor ki 7. sınıf olduğuna göre o yaşlar için normal. Salla gitsin, daha karşına neler çıkacak, neler... Bir kız reddettiyse seriden nextle, next, next şeklinde takıl gitsin. O yaşlarda yaptığın ilişki %90 kalıcı olmayacak.

Acı bir gerçek: Her kız sizden hoşlanmak zorunda değil ve seninkinin hoşlantı olduğunu düşünüyorum. Kızın saçından, davranışlarından hoşlanırsın. Hepsi olabilir ve bu sana aşıkmışsın gibi geliyor ki 7. sınıf olduğuna göre o yaşlar için normal. Salla gitsin, daha karşına neler çıkacak, neler... Bir kız reddettiyse seriden Next'le, Next, Next şeklinde takıl gitsin. O yaşlarda yaptığın ilişki %90 kalıcı olmayacak.

7. sınıftan beri bu sıkıntıyı çekiyorum hocam, şu an lisedeyim hala devam ediyor.

Bu bahsettiğiniz aşk değildir. Sadece hoşlanmak. Aşk sandığınız kadar basit bir şey değildir. Tekrar bir kıza aşık oldum maalesef nedir? 😂

Kabul etmiş etmemiş, dünyanın sonu değil sonuçta. Güzel çok, takma kafana. İlla size göre biri çıkar.

Hocam maalesef duygularımı dışarıya pek yansıtamıyorum ama içimden çok şey yaşıyorum.

Geri
Yukarı