Her maç direğe vuruyorum

prof_efe

Decapat
Okulda futbol oynuyoruz her maç en az 1 direğim var. Küçük sahaya geçiyoruz gene direk, büyük sahaya geçiyoruz gene direk. Anlayamıyorum artık. Ya direğe vuruyor, ya direğin hemen yanından geçiyor ya da direkten gol oluyor. Dün şut çektim üst direkten döndü yere çarpıp yine üst direğe vurdu. Tabii sınıfın en iyi oyuncusu benim, normal attığım gollerde var. Ama en az 1 direk, 1 ders de olsa 2 ders de olsa vuruyorum. Bir şey yapabilir miyim bilmiyorum. Öneriniz var mı? :D

Okulda futbol oynuyoruz her maç en az 1 direğim var. Küçük sahaya geçiyoruz gene direk, büyük sahaya geçiyoruz gene direk. Anlayamıyorum artık. Ya direğe vuruyor, ya direğin hemen yanından geçiyor ya da direkten gol oluyor. Dün şut çektim üst direkten döndü yere çarpıp yine üst direğe vurdu. Tabii sınıfın en iyi oyuncusu benim, normal attığım gollerde var. Ama en az 1 direk, 1 ders de olsa 2 ders de olsa vuruyorum. Bir şey yapabilir miyim bilmiyorum. Öneriniz var mı? :D
Anladık iyisin

Forumdan sana şut çalışması yaptırmamızı mı bekliyorsun?

Şut çalış, direğe gidecek kadar üst tarafa vurma. Ondan biraz daha aşağıyı hedefle, sorununu bildiğin şeyi düzeltmesini yapabilirsin herhalde. Konuda sorunundan çok kendin hakkında bilgi vermişsin zaten. :D

Çokta kafaya takmaya gerek yok. Eğlencesine oynadığın maçlarda direk olsa ne olur gol olsa ne olur? Sadece skora bir fazla ya da bir eksik sayı yazılır.

Geri
Yukarı