Her mesaja "hahaha "atanlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İnsanlar empati yoksunu olunca böyle oluyor işte. Herkes en temel konularda en asgari bilgi birikimine sahip olacak diye bir kaidenin olmadığını anlayamıyorlar.

Boş verin, hiç kafanızı yormayın böyle üyeler için. Mantık arayışına girdiğiniz vakte yazık.

Bu ne ya! Konu sahibi "şu anakarta şu işlemci olur mu?" tarzı bir soru sormuş, mesajına hahaha bırakmışlar, ne yani bilmiyor olamaz mı? İnsanı öyle bir sinir ediyorlar ki, gördüğüm gibi göz ardı ediyorum. Anlık bir öfkeyle yazdım, biraz abartmış olabilirim. Örneğini daha az önce baktığım bir konuda gördüm.
Ben burada bir soru sordum hahaha atan da oldu bir de rütbesi olan bir arkadaş 'ne insanlar yaşıyor ülkede hey Allahım' tarzında bir cevap verdi ki sorduğum konu technopat youtube kanalında sanki ihtimal verilen bir konu idi. ( Çin malı klavyelerin key log alma ihtimali konusu) Aslında sağlam bir cevap yapıştırıp ceza alasım geldi ama insan değil gelişmemiş boşver dedim geçtim. İlginç canlılar var tabi 😊 Sanki doğduğu gün Windows için kod yazdı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı