Her mesaja "hahaha "atanlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benim yaşım 11.5 ama hahaha atmıyorum, anne babanın nasıl yetiştirdiğine bağlı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eğlenceli ama çok komik konular açıldığı için atıyorlar.

Hocam siz mesela format atmayı veya kolay şeyleri bilmiyorsunuz, burada konu açtığınızda komik mi oluyor? Komik eğlenceli konulara bende "hahaha" atıyorum ancak kolay ve o kişinin bilmediği şeye "hahaha" atmam, daha aksine yardımcı olurum.

Hocam siz mesela format atmayı veya kolay şeyleri bilmiyorsunuz, burada konu açtığınızda komik mi oluyor? Komik eğlenceli konulara bende "hahaha" atıyorum ancak kolay ve o kişinin bilmediği şeye "hahaha" atmam, yardımcı olurum.
Zaten sen o konuya yardım etmek için girersin neden girip adama Hahaha atıyorsun.

Bu ne ya! Konu sahibi "şu anakarta şu işlemci olur mu?" tarzı bir soru sormuş, mesajına hahaha bırakmışlar, ne yani bilmiyor olamaz mı? İnsanı öyle bir sinir ediyorlar ki, gördüğüm gibi göz ardı ediyorum. Anlık bir öfkeyle yazdım, biraz abartmış olabilirim. Örneğini daha az önce baktığım bir konuda gördüm.
Neden bu ''hahahaha'' mevzusuna bu kadar takıldın? Sen de onlara bir ''hahahaha'' at. Bu kadar abartılacak bir mesele değil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı