Her şeyi çok kafaya takmak

342524

Hectopat
Makaleler
3
Merhaba, artık çok rahatsız oluyorum bu konudan. Sadece içimi dökmek istedim.
Çok saçma takıntılarım var.
Örneğin PC'yi daha iyi optimize etmek için @OgnitorenKs hocamızın ISO'sunu indirmek istiyorum. Fakat sanki PC'ye kötü bir şey yapar mışım gibi hissediyorum.
Sen yine iyiymişsin. Ben de direkt sosyal anksiyete var. Dışarı çıkmaya korkuyorum bana bakıp dalga geçerler diye. Maske almayı düşünüyorum (Korona da takılan maske değil.). Şu pazartesi gelsin bir maske alacağım.

Örneğin PC'yi daha iyi optimize etmek için @OgnitorenKs hocamızın ISO'sunu indirmek istiyorum. Fakat sanki PC'ye kötü bir şey yapar mışım gibi hissediyorum.
Sen yine iyiymişsin. Ben de direkt sosyal anksiyete var. Dışarı çıkmaya korkuyorum bana bakıp dalga geçerler diye. Maske almayı düşünüyorum (korona da takılan maske değil.). Şu pazartesi gelsin bir maske alacağım.

Hocam spor yapmaya çalışın belki özgüveniniz artar :)

İnsan içine çıkamıyorum ki.

İsterseniz çeşitli uygulamalar var Play Store'da ve App Store'da onlardan indirebilirsiniz. Bende 1-2 yıl önce yapıyordum az çok etkisini gördüm diyebilirim. Bir de hocam benim de format takıntım vardı. Ne zaman bir uygulama ile işimi halledip onu sildiğimde kalıntı bırakır diye direk format atıyordum günde 2-3 kere oldu bunu da bir şey olmaz diye diye geçiştirip yendim. Sizde insanlar niye benimle dalga geçsinki diye söyleyip belki yenebilirsiniz. :)

Kardeşim aynanın karşısına geç kendini öv neden utanıyorsun millet sana mı bakacak X kişisi çok kötü bu çok çirkin mi diyecek hayır kendini iyi gör kendini güzel biri olarak öv ve gör.

İsterseniz çeşitli uygulamalar var Play Store'da ve App Store'da onlardan indirebilirsiniz. Bende 1-2 yıl önce yapıyordum az çok etkisini gördüm diyebilirim. Bir de hocam benim de format takıntım vardı. Ne zaman bir uygulama ile işimi halledip onu sildiğimde kalıntı bırakır diye direk format atıyordum günde 2-3 kere oldu bunu da bir şey olmaz diye diye geçiştirip yendim. Sizde insanlar niye benimle dalga geçsinki diye söyleyip belki yenebilirsiniz. :)
Hangi uygulamalar. Aslında hani O ISO'yu kurmak isterim. Ama takıntılarım var. İnsan içine çıkamıyorum da.

Sen yine iyiymişsin. Ben de direkt sosyal anksiyete var. Dışarı çıkmaya korkuyorum bana bakıp dalga geçerler diye. Maske almayı düşünüyorum (Korona da takılan maske değil.). Şu pazartesi gelsin bir maske alacağım.
Hocam kaç yaşındasınız tam olarak hem merak ediyordum hem seninle empati yaparım seninle yaşıtım herhalde. Yardımcı da olurum tabii sorun olmazsa.

Yeni konular

Geri
Yukarı