Her yerde Avengers: End Game spoiler'ı vermeleri

Filmin ilk hafta sonu için boş yer bulamadık. Bu hafta sonu gideceğiz. Fakat neredeyse film ile ilgili her şeyi biliyorum. Belki tamamı. Eğer önceden biletleri almasaydım ve diğer arkadaşa geleceğim diye söz vermeseydim hayatta gitmezdim.

Ben spoiler olmasın diye filmin konusuna bile bakmayan kişiyim. Şu an ise filmin tamamını öğrendim. Önceden izlemiş olabilirsin de bana ne ya. Ne diye her yere film ile ilgili her şeyi yazıyorsun? Alakalı gönderilere bakmıyorum bile fakat film ile alakasız gönderilerde bile var. Adam araba fotoğrafı paylaşmış altında bir sürü spoiler var.

Bunu yapanlar saçma sapan ergenlerden başka kimse değil. Bir haber gördüm, End Game spoiler vermiş diye adamı dövmüşler. Aynısını bunlara yapacaksın. Milletin zevkini yerle bir ediyorlar. Şu an boşu boşuna filme gideceğim. Gram hevesim kalmadı.

Bahsettiğim haber bu: Avengers: Endgame Spoilerı Veren Adam, Linç Edildi
Şuan spoiler verenleri savunmuyorum ama önemli olan filmin sonunda ne olduğu, kimin öldüğü kimin kazandığı vs. değil. Önemli olan filmin gidişatı, dövüş sahneleri orada verdikleri duygular gibi gibi. Öyle olmasaydı niye milyarlar verip ünlü ve tecrübeli oyuncular alsınlar? Yoldan geçen birini oynatıp kahramanı öldür o kazansın gibi şeyler olsaydı daha mı iyi olurdu. Bu yüzden moralinizi bozmayın ve keyifle filmi izleyin. Ben de spoiler yedim ama film çok keyifliydi.

Şuan spoiler verenleri savunmuyorum ama önemli olan filmin sonunda ne olduğu, kimin öldüğü kimin kazandığı vs. değil. Önemli olan filmin gidişatı, dövüş sahneleri orada verdikleri duygular gibi gibi. Öyle olmasaydı niye milyarlar verip ünlü ve tecrübeli oyuncular alsınlar? Yoldan geçen birini oynatıp kahramanı öldür o kazansın gibi şeyler olsaydı daha mı iyi olurdu. Bu yüzden moralinizi bozmayın ve keyifle filmi izleyin. Ben de spoiler yedim ama film çok keyifliydi.
Bütün olacakları biliyorum. O yüzden benim için hiçbir anlamı kalmadı. Diğer yandan dediğiniz gibi dövüş sahneleri güzel olabilir belki. Fakat spoiler yemeden izleseydim eminim ki kat kat daha fazla zevk alacaktım. Şu an baya hevesim gitti de bakalım artık, umarım dediğiniz gibi yine filmden keyif alırım.

Bence çok fazla takıyorsunuz. Bunlar normal. İyi reklam yaptı ama film ve baya güzeldi. 3 saat değil 10 saat de olsa izlerdim. 🤠

Marvel Fanıyız😄

Ben film çıkmadan 2 hafta önce o spoiler videolarını bile izledim ve beni pek etkilemedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Filmi izledim artık sıra bende :D
Natasha, Tony Stark ve Thanos ölüyor.
Anladığım kadarıyla Thanos ölmüyor. Aynı olay İnfinity War filminde Falcon'a falan da olmuştu onlar bir yere sıkışmışlardı sadece ama geri dönebildiler. Belki de başka bir film gelirse Nebula falan Thanos'u kurtarmak için tekrar kullanabilir.

Daha gitmedim. Çok spoiler da yemedim. Salonların çoluk çocuktan boşalmasını bekliyorum. 10 saniyede bir gülen, tepki veren çocuklarla film izlenmez.
Biz bugün gittik. Türkiye'de sinema kültürü biraz gelişmiş. Geçen gittiğimizde 2 kişiyi patlamış mısır konusunda uyarmıştık. Bu sefer herkes sessiz sakindi. İnsan gibi patlamış mısır yiyorlardı. İnsan gibi kola içiyorlardı. O yönden sıkıntı olmadı.

Fakat bir sahne oldu. Spoiler vermeyeyim şimdi. Arkadan alkış sesleri geldi. Dedim ne oluyor. Arkama baktım 4 tane çocuk alkışlıyor. Sanırsın tiyatro izliyorlar. Dövüş sahnesinde arada ''ooo, aaa'' diye bağırıyor. Saçma sapan esprilere gülüyorlardı. Fakat çok nadir yapıyorlardı. Genel anlamda sinema kültürü geçen aya göre biraz gelişmiş. Belki benim şansıma öyle geldi. Çünkü sinemaya girmeden lütfen insan gibi tipler gelsin diye dua ediyordum :D

Bu arada film benim beklentimin çok aşağısında kaldı. Film herkes tarafından beğenilmesine rağmen, ben ortalama buldum.

Eğer gidecekseniz akşam saatleri biraz daha iyi oluyor. Çoluk, çocuk o zamanlar daha nadir oluyor. Sabah ve öğlen saatlerinde baya fazla oluyorlar.

Ayrıca spoiler gerçekten filmin zevkini bozmuyor. Ben çok fazla dert ettim ama pek etkilemiyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı