Her yıl neden bir stres oyuncağı çıkıyor?

2017: Stres çarkı.
2018: Stres topu.
2019: Stres küpü.
2020: Slime.
2021: Pop-it
2022: Keyrambit.
2023: Poppuck.

Siz de fark ettiniz mi? Her yıl bir stres oyuncağı çıkıyor.

Bu yıl çıkan da böyle bir şey:
Eki Görüntüle 1673663

Bazı çıkanlar güzel, bazıları beş para etmez. Örneğin stres çarkı, 2017-2018 döneminde herkesin elindeydi sonra herkes bir anda bıraktı. Öyle öyle devam ediyor.

Stres çarkı, slime haricinde diğerlerini bilmiyorum ve bu 2 side stres aldığı falan yok.

Para israfı. Küçük çocuklar ve ergenliğe yeni girmiş kızlar üzerinden para kazanmak üzerine yapılmış oyuncaklar.

Stres çarkı, slime haricinde diğerlerini bilmiyorum ve bu 2 side stres aldığı falan yok.
Yok be stres çarkı yine eğlenceli. Diğerleri eğlenceli gelmedi bana.

Stres çarkından sonrakiler fos. 2017'de elimde stres çarkıyla gezerkenki zamanlarımı özlüyorum.

Stres çarkı ile stres topunu biliyorum diğerlerini ilk kez gördüm şimdi. Hepsi bomboş gereksiz şeyler.

2021 ve sonrasını ilk defa gören bir ben olamam heralde. Aralarından en iyisi kesinlikle stres çarkı. He o çok mu iyi, hayır değil.

2017: Stres çarkı.
2018: Stres topu.
2019: Stres küpü.
2020: Slime.
2021: Pop-it
2022: Keyrambit.
2023: Poppuck.

Siz de fark ettiniz mi? Her yıl bir stres oyuncağı çıkıyor.

Bu yıl çıkan da böyle bir şey:
Eki Görüntüle 1673663

Bazı çıkanlar güzel, bazıları beş para etmez. Örneğin stres çarkı, 2017-2018 döneminde herkesin elindeydi sonra herkes bir anda bıraktı. Öyle öyle devam ediyor.

Peki her yıl neden yeni telefonlar çıkıyor? Aynen bu mantık geliştirmek için.

Hiç biri stres atmıyor. Aralarından en güzeli stres çarkıydı. Stres almıyordu ama çevirmek zevkliydi. 2021 ve sonrasını hiç kullanmadım.

Geri
Yukarı