Herhangi bir sınavda kopya çektiğiniz için pişman oldunuz mu?

Herhangi bir sınavda kopya çektiğiniz için pişman oldunuz mu?

• Oy verenlerin toplamı
    107
Bir seferinde sınavda kopya çekerken yakalanıp disiplinlik olmuştum. Disiplinde uslu çocuk taklidi yapıp savunmama da "Tam vazgeçip kopya kağıdını geri kaldıracaktım o sırada hoca yakaladı." yazdım. Disiplin kurulu başkanı olan hoca ailemi çağırıp konuştu. Bunun ortaokuldan gelen bir alışkanlık olduğunu söyledi ve benim çok uslu bir çocuk olduğumdan da bahsetti. Ailemin de imzalaması gereken bir kağıt vardı fakat hoca o kağıdı kaybettiğini söyledi. Büyük ihtimal kaybetmedi, sadece beni affetti. Çünkü inanılmaz disiplinli bir hocaydı, böyle küçük bir ihmalkarlık yapması imkansız. Tabi ben akıllanmadım mezun olana kadar kopya çekmeye devam ettim. Şimdi de pişmanım fakat pişmanlığım kopya çektiğim için değil, çalışmadığım için. Keşke kopya çekmek yerine o sınavları çalışarak geçseydim.

6. sınıfta din sınavında çekmeye başladım. O gün bu gün devam eder. İşin garip yanı çektiğim adamlardan çoğunlukla yüksek aldım. Sınav konusuna gelirsek (lise) umursadıkları yok. Aynı okuldan olanlarınız varmış daha dikkatli olucam diyip telefondan Candy Crush oynayanmı dersin, kolunda saat sallayıp nasıl diye sınav ortasında soran mı dersin, arama yapmayan mı dersin, daha çok örnek var alayının...

Son düzenleyen: Moderatör:
3 kere çektim ikisi başarılı oldu biri başarısız. Seçmeli bir derste okulun ineği olan kızın yanına oturdum kopya için sonra beni görenler de arkama ve önüme oturdu tam kopya istemeye başlayacağız kız 2. sorunun cevabını istedi bizden sonra sınavdan çıkıp gitmeyi düşünen bile çıktı [emoji3] O sırada sorulara bakmayı unuttum bakınca sorular geçen yılın konuları çıktı [emoji1787]

Niye çekmiyeyim. Derste gelip adam azarlamaktan başka, ben bu sandalyede oturup hiçbirşey anlatmasamda paramı alırım diyen yobazlar olduğu sürece çekerim hiçte pişman olmam. Allah'tan lise bitti.

Örgünde okurken her fırsatta çektim, gençliğimde çok aptaldım şu an ki aklım olsa derslerime çalışır çekmezdim. Hayatında her işini kopya çekerek veya torpille yürütemezsin ve 3-4 yanlış 1 doğruyu götürmez, bazen 1 yanlış bütün doğruları götürür.

Örgünde okurken her fırsatta çektim, gençliğimde çok aptaldım şu an ki aklım olsa derslerime çalışır çekmezdim. Hayatında her işini kopya çekerek veya torpille yürütemezsin ve 3-4 yanlış 1 doğruyu götürmez, bazen 1 yanlış bütün doğruları götürür.
1 yanlış tüm doğruları götürür.
Güzel bir söz hayatın her yerinde geçerli aslında.

Ben ortaokulda sağlam çekerdim. Buradan 8. sınıftaki sıra arkadaşım Kerem'e sesleniyorum. Kerem senin sayende az 90-100 almadım, ruhun bile duymamıştır büyük ihtimalle fakat az yardımın dokunmadı 🤣

Geri
Yukarı