Herkes çocukluk anılarını anlatsın

Babamın anlattığına göre ben 5 yaşında iken bakkalcı, param olmadığı için çikolata vermeyince evden bıçak getirip adamı tehdit etmişim 😀.
Tehlikeli birine benziyorsun dostum.
tehlikeli.jpg

7 yada 8. sınıfta teneffüs sonrası hocayı beklerken camdan bakıyordum, dalmışım. Hoca gelmiş, duymadım ama. Yakamdan ve paçamdan tutup camdan atar gibi yaptı tabi bende ana avrat düz gittim dalgınlığın verdiği etkiyle. Hoca bunları duyunca şok oldu, bende arkamı dönüp hocayı görünce. Neyse ki aramız iyiydi de uzamadı konu :)

Ortaokul 7, 3 kişiyiz, 2 arkadaş iddia ya girdik kim merdivenin demirinden daha hızlı kaycak diye. Önde o arkada ben, ben ona değersem. Ben kazanmış olacaktim aramızda az mesafe vardı. Bizim okulda merdivenin ortasında o uzun tutunma merdiveni, bir de aşağı doğru. Kaymaya başladık ikimizde arka arkaya indik ama ben arkam çok acıyor olum deyip bir havalanma fark edince elimi attim, atmaz olaydım. Pantalon 2'ye ayrılmış bildiğiniz, 2 arkadaş guluyor, diğer izliyen bizi don bakım dedi diğerine bir baktık arkadaşın sadece pantolon ikiye ayrılmamış. :)

Birisinde kediye taş atacağım diye yanlışlıkla arabanın camına atmıştım. Hemen eve kaçmıştım. Adam beni bulamamıştı.

Birisinde de maç yaparken omuz atacağım diye mi düşmüştüm. Tabii ben suçluydum. Pantolonum öyle bir yırtıldı ki. Eve gittim. Annem dikti. Goya arkadaşlarım bekleyecekti beni.

Okulda top oynarken nasıl şut çektiysem pantolon ortası tak diye yırtıldı. Neyseki kimse görmeden gidebildim ordan. İşin komik tarafı diğer günde yedek pantolonla gitmiştim o da voleybol oynarken yırtıldı. :D Allaha şükür tam okul bitişine 1 gün kalmıştıda pantolon sıkıntısı çekmedim. :D

Son düzenleme:
10 yaşında parkta bir kıza aşık olmuştum. Onunla akşama kadar oynamıştım. Parktan gidince de o kızı bir daha görememiştim. Mümkün olsa tekrar onunla parkta oynardım bu 17 yaşımda.
Herkesin hayatına birisi bir anda girip çıkıyor. Benim de hayat şartları yüzünden uzaklaştığım dostlar oluyordu. Hayat gerçekten çok garip, herkesin bir yaşantısı ve kendine özel bir anısı var. :(

Geri
Yukarı