Herkes kötü bilgisayarcı anılarını anlatsın

Makaleler
4
Daha fazla  
Ben başlıyorum.
2017 yazında ilk Laptop'umun HDD'si bozulmuştu ve bilgisayarcıya götürmüştüm.
İçinde 500GB 5400RPM bir HDD vardı.
İlk bilgisayarcı sağlamdı 120GB SSD koyacaktı 120 TL falandı sanırım.
Biz bakalım başka yerlere dedik ve bir yer bulduk adam 120 TL ile SSD olmaz dedi ve 180 TL alıp, 320 GB 2. el 5400 RPM HDD takmış. Hatta bununla da kalmayıp 4 GB RAM ve Celeron 1.10 GHz işlemcisi olan Laptop'a Windows 10 Pro kurmuştu.
Bilgisayar,

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

diyordu.
Hala aklıma gelir de içimden küfür ederim...

Son düzenleyen: Moderatör:
HDD'nin dişi kırılan vidasını çıkartması için götürdüm. Çıkartırım dedi, 2 saatin sonunda vidanın içinden geçip çıkartamamıştı. Hem vaktimi harcadı hem de vidayı çıkartılması imkansız bir hale getirmişti.

Ben başlıyorum.
Biz bakalım başka yerlere dedik ve bir yer bulduk adam 120 TL ile SSD olmaz dedi ve 180 TL alıp, 320 GB 2. el 5400 RPM HDD takmış. Hatta bununla da kalmayıp 4 GB RAM ve Celeron 1.10 GHz işlemcisi olan Laptop'a Windows 10 Pro kurmuştu.
Bilgisayar,

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

diyordu.

Ben gitmiştim tamire bir geldiğim de laptopun menteşeşi kırıktı :D

7 senedir MSI laptop kullanıyorum. Bir kez bile sorun çıkarmadı ve bilgisayarcıya gitmek zorunda kalmadım. MSI diff gg wp.

Ben başlıyorum.
Bilgisayar,

diyordu.

Adam termal macunu silip vermişti bana. Bende o zamanlar pek bilmiyorum tabii görmeniz lazım ya arada bir masa titriyordu, fanlardan dolayı.

Bundan 7-8 yıl önce ekran kartımın fanı bozulmuştu, ben de bilgisayarcıya götürdüm. Adam yok ettin bunu diyerek yeni kart satayım sana dedi. Ben de eve dönüp ne kadar PC toplama videosu varsa izledim. İlk bilgisayarımı toplamama ve bir daha asla bilgisayarcıya gitmememe vesile oldu bu anı.

Geri
Yukarı